TEXTPREKLAD.COM

Interpret: los hermanos - Název: primavera 

Písňové texty a překlad: los hermanos - primavera Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od los hermanos! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno l od los hermanos a podívejte, jaké další písničky od los hermanos máme v našem archívu, např. primavera.

Původní

Primavera se foi. E com ela meu amor. Quem me dera poder. Consertar tudo o que eu fiz. O perfume que andava. Com o vento pelo ar. Primavera soprando. Um caminho. Mais feliz. Mais feliz. Pois a rosa. Que se esconde. No cabelo mais bonito. É um grito, quase um mito. Uma prova. De amor!. Primavera se foi. E com ela essa dor. Se alojou no meu peito. Devagar. A certeza do amor. Não me deixa. Nunca mais. Primavera brilhando. Em seu olhar. E o olhar. Que eu guardo. Na lembrança. Ainda traz a esperança. De te ter. Ao meu ladinho. Numa próxima. Estação!. uh..... uh.... uh.... Primavera se foi. E com ela meu amor. Quem me dera poder. Consertar tudo o que eu fiz. O perfume que andava com o vento. Pelo ar. Primavera soprando. Pra um caminho. Mais feliz. Mais feliz. Mais feliz. Mais feliz. Mais feliz. Mais feliz. Primavera!. Primavera. Primavera se foi. Primavera se foi. (mais feliz)

překlad

Jaro je pryč. A s ním i moje láska. Kéž bych mohl Opravte vše, co jsem udělal. Parfém, který se vznášel S větrem ve vzduchu. Jarní foukání. Cesta. Šťastnější. Šťastnější. Pro růži. To skrývá. V nejkrásnějších vlasech. Je to výkřik, téměř mýtus. Důkaz. Lásky! Jaro je pryč. A s ní i tato bolest. Uvízl mi v hrudi. Pomalu. Jistota lásky. Neopustí mě Už nikdy více. Jarní záře Ve vašich očích. A vzhled To si nechávám. Na památku. Stále přináší naději. Že tě mám. Po mém boku. V dalším. Sezóna! uh..... uh.... uh.... Jaro je pryč. A s ním i moje láska. Kéž bych mohl. Napravte vše, co jsem udělal. Vůně, která se vznášela s větrem. Vzduchem. Jarní foukání Na cestu. Šťastnější. Šťastnější. Šťastnější. Šťastnější. Šťastnější. Šťastnější. Jaro. Jaro. Jaro je pryč. Jaro je pryč. (šťastnější)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com