TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • L
  • »
  • linkin park – skin to bone (nick catchdubs remix) (feat. cody b. ware and ryu)

Interpret: linkin park - Název: skin to bone (nick catchdubs remix) (feat. cody b. ware and ryu) 

Písňové texty a překlad: linkin park - skin to bone (nick catchdubs remix) (feat. cody b. ware and ryu) Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od linkin park! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno l od linkin park a podívejte, jaké další písničky od linkin park máme v našem archívu, např. skin to bone (nick catchdubs remix) (feat. cody b. ware and ryu).

Původní

I'm on some taxidermy rap shit, talk about some raw game. You're nothing but a trophy mounted on my door frame. I spit that propane, light you with a slow flame. And watch you burn until there's nothin' but a gold chain. Yeah you'll be some crispy critters. You'll wish you with us. You'll wish what we did, you did it. You can't, you kiddin?. I don't have a shoe you fit in. You're as soft as a motherfuckin' newborn kitten. I'm an animal, tearing flesh into bone. Randomly rippin' everything gone. Unless they forget what, then let it be known. I'll bury every competitor, every predator. Anyone ever forget it, you'll regret it forever. Never been nothing short of a legend. you peasants will learn. I'll stay standin' in the front like I'm forgetting my turn. For these matchstick rappers this is meeting adjourned. I ain't even gotta match them, I'm just letting them burn

překlad

Jsem na nějakém taxidermickém rapu, mluvím o nějaké surové hře. Jsi jen trofej připevněná na mém rámu dveří. Plivu ten propan, zapaluju tě pomalým plamenem. A budu se dívat, jak hoříš, dokud z tebe nezbude jen zlatý řetěz. Jo, bude z tebe pěkná křupka. Budeš si přát, abys byl s námi. Budeš si přát, abys to, co jsme udělali my, udělal ty. Nemůžeš, děláš si srandu. Nemám botu, do který by ses vešel. Jsi měkký jako zkurvené novorozené kotě. Já jsem zvíře, které trhá maso na kost. Náhodně trhám všechno, co zmizí. Pokud nezapomenou co, pak ať se to dozví. Pohřbím každého konkurenta, každého dravce. Kdo na to někdy zapomene, bude toho navždy litovat. Nikdy jsem nebyl nic jiného než legenda. vy burani se to naučíte. Zůstanu stát vepředu, jako bych zapomněl, že jsem na řadě. Pro tyhle rapery se sirkami je tahle schůze odročená. Ani je nemusím dohazovat, nechám je prostě shořet.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com