TEXTPREKLAD.COM

Interpret: limp bizkit - Název: sour 

Písňové texty a překlad: limp bizkit - sour Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od limp bizkit! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno l od limp bizkit a podívejte, jaké další písničky od limp bizkit máme v našem archívu, např. sour.

Původní

mellow out. (bitch). play along. play. I thought I knew ya. took the time to put my love into ya. screw ya. cuz now you got me sitin in the sewer. I'm through with all them roller coaster rides. see I ain't forgot about the knots that you been tying. with my insides. I dropped my pride. without you I was sure to die. I tried with cash. did all I could to make it last. now I accept that that wus in the past. I know you love me. you love me like a piece of trash. but at first you were so sweet. couldn't go without seeing your face for an hour (so sour). it all became a hastle. you were even livin in my castle. just to use me. and verbaly abuse me. that's not the way I'm runnin my show. it took a while to see the light before I stopped. and you got dropped off. it's over, probably I'll be sweatin it. but in the long run you'll be the one regreting it. maybe you won't, maybe you will. but baby you're still about as real as a 3 dollar bill. (chorus). there's no one to blame, but you. and who gets the blame? me. (x2). oh oh, I sound like a bitch (a little bitch in heat). over that heat that I am feeling bitch I think it's cheap. another split tale, just another split tale. thanks for the lesson, now get your shit and hit the trail. you know I'm comin from that old school you damn fool. intensity is something that I'm made of. and certainly I'm not afraid of a little smack in my face. thanks for that taste. (chorus x2)

překlad

se uklidnit. (fena). play along. play. Myslel jsem, že tě znám. věnoval jsem ti čas, abych do tebe vložil svou lásku. kašlu na tebe. protože teď kvůli tobě sedím v kanále. Už mě všechny ty jízdy na horské dráze nebaví. vidíš, nezapomněl jsem na uzly, které jsi vázala. s mým nitrem. Upadla mi hrdost. bez tebe bych určitě umřel. Zkoušel jsem to s penězi. dělal jsem, co jsem mohl, aby to vydrželo. teď se smiřuju s tím, že to byla minulost. Vím, že mě miluješ. miluješ mě jako kus hadru. ale zpočátku jsi byl tak sladký. nemohl jsem vydržet, aniž bych hodinu neviděl tvůj obličej (tak kyselý). všechno se to stalo spěchem. dokonce jsi žil v mém zámku. jen abys mě využil. a slovně mě zneužil. takhle já svou show nevedu. chvíli trvalo, než jsem prozřel, než jsem přestal. a ty ses vykašlal. je konec, asi se budu potit. ale z dlouhodobého hlediska to budeš ty, kdo toho bude litovat. možná nebudeš, možná budeš. ale zlato, pořád jsi skutečný asi jako třídolarová bankovka. (refrén). nikdo za to nemůže, jen ty. a kdo za to může? já. (x2). ach ach, zním jako mrcha (malá mrcha v říji). nad tím horkem, co cítím, mrcho, si myslím, že je to laciný. další rozpolcený příběh, jen další rozpolcený příběh. díky za lekci, teď se seber a vyraž na cestu. víš, že pocházím z té staré školy, ty zatracený blázne. intenzita je něco, z čeho jsem stvořený. a rozhodně se nebojím malé facky do obličeje. díky za tu chuť. (refrén x2)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com