TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • J
  • »
  • james morrison – don’ close your eyes

Interpret: james morrison - Název: don' close your eyes 

Písňové texty a překlad: james morrison - don' close your eyes Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od james morrison! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno j od james morrison a podívejte, jaké další písničky od james morrison máme v našem archívu, např. don' close your eyes.

Původní

She's got a smile just on side a happy. Too many times she has been let down. I tried my best to reach her. But I guess I'm just fooling now. She's heard it all before. Too many times I'm sure. Girl you can't ignore. The world outside your door. Don't close your eyes. You're missing a good thing. Don't close your eyes. Stay on this ride. Just one more time. It's too early to say goodbye. Well, she sees the world through the eyes of her mother. There's always room, room to criticize. Every man a potential lover. And every girl a demon in disguise. She thinks she knows your game. Like everyone's the same. Like everyone's to blame. Baby it's a shame. Don't close your eyes. You're missing a good thing. Don't close your eyes. Stay on this ride. Just one more time. It's too early to say goodbye. Don't you say goodbye. Don't you say goodbye. Huh. This poison in your veins. When will you let it out. I wanna scream and shout. It's not (?) what life's about. Don't close your eyes. You're missing a good thing. Don't close your eyes. Stay on this ride. Just one more time. It's too early to say goodbye. Oh oh, Huh. Don't you, don't you say goodbye. Can't go now. Can't go now. Don't you say goodbye. No you can't say goodbye. I know you can't say goodbye. You can't say goodbye. No you can't leave

překlad

Usmívá se jen tak mimochodem a šťastně. Příliš mnohokrát byla zklamána. Snažila jsem se ji oslovit ze všech sil. Ale teď už asi jenom blbnu. Už to všechno slyšela. Určitě až příliš mnohokrát. Dívka, kterou nelze ignorovat. Svět za tvými dveřmi. Nezavírej oči. Přicházíš o dobrou věc. Nezavírej oči. Zůstaň na téhle jízdě. Ještě jednou. Je příliš brzy na to, abychom se loučili. No, vidí svět očima své matky. Vždycky se najde místo, prostor pro kritiku. Každý muž potenciální milenec. A každá dívka převlečený démon. Myslí si, že zná tvou hru. Jako by všichni byli stejní. Jako by všichni byli vinni. Zlato, je to škoda. Nezavírej oči. Přicházíš o dobrou věc. Nezavírej oči. Zůstaň na téhle jízdě. Ještě jednou. Je příliš brzy na to, abychom se loučili. Neříkej sbohem. Neříkej sbohem. Ne, ne, ne, ne, ne. Ten jed v tvých žilách. Kdy ho vypustíš. Chci křičet a řvát. O tom život není (?). Nezavírej oči. Přicházíš o dobrou věc. Nezavírej oči. Zůstaň na téhle jízdě. Ještě jednou. Je příliš brzy na to, abychom se loučili. Oh oh, Huh. Neříkej, neříkej sbohem. Teď nemůžu odejít. Teď nemůžu jít. Neříkej sbohem. Ne, nemůžeš se rozloučit. Já vím, že se nemůžeš rozloučit. Nemůžeš se rozloučit. Ne, nemůžeš odejít.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com