TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • I
  • »
  • iggy azalea – i’m coming out

Interpret: iggy azalea - Název: i'm coming out 

Písňové texty a překlad: iggy azalea - i'm coming out Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od iggy azalea! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno i od iggy azalea a podívejte, jaké další písničky od iggy azalea máme v našem archívu, např. i'm coming out.

Původní

Out, coming out. I'm coming out, hey!. Out, coming out. I'm coming out, hey!. Ijjy aza, yeah then a nigga like moaning to the ea. All my exes mad cause they was playing. So I hit my home girls and told 'em I can't stay in. Spotlight stuck on me, that's how it seems. Stepping out, diana ross, no supremes. See it took about an hour just to fit into these jeans. And I don't see no end or future or what it seems. I bet you're wishing that you had me back. And knowing my frame down when you catch a track. So, could you please tell anyone to catch a stack?. And I heard that the new girl that you have is whack. I've been where... what you holler them about?. Money talk, keep quiet, baby, let your dollar shine. I've got what you want, bet I'm never running out. Checking in, there is space in the benz, I'm coming out!. I'm coming out, I've got my girls tonight. It's time we take control!. Baby, you're coming!. I'm coming out, I've got my girls tonight. It's time we take control!. I'm coming!. For too long I put up with your lies. And your lame alibis. No more, no more!. For too long you kept me in the dark. I won't let you break my heart. No more, no more!. I'm calling my girlfriends. They're all telling me move on, move on!. Girl, it just ain't working!. So be out by the weekend. Pack up all your. I'm gone, I'm gone, cause you just don't deserve it!. I'm coming out, I've got my girls tonight. It's time we take control!. Baby, you're coming!. I'm coming out, I've got my girls tonight. It's time we take control!. I'm coming!. I'm so wrong to think that I would change. I will let you run your game no more, no more!. I was so wrong to get a second chance. But I finally understand, no, no, no!. I'm calling my girlfriends!. I'm calling my girlfriends. They're all telling me move on, move on!. Girl, it just ain't working!. So be out by the weekend. Pack up all your. I'm gone, I'm gone, cause you just don't deserve it!. I'm coming out, I've got my girls tonight. It's time we take control!. Baby, you're coming!. I'm coming out, I've got my girls tonight. It's time we take control!. I'm coming!

překlad

Out, coming out. Jdu ven, hej!. Out, coming out. Jdu ven, hej!. Ijjy aza, yeah then a nigga like moaning to the ea. Všechny moje bejvalky naštvaný, protože si hrály. Tak jsem praštil svoje domácí holky a řekl jim, že nemůžu zůstat doma. Spotlight se na mě nalepil, tak to vypadá. Stepping out, diana Ross, no supremes. Vidíte, trvalo mi asi hodinu, než jsem se do těch džínů vešla. A nevidím žádný konec ani budoucnost, nebo jak to vypadá. Vsadím se, že si přeješ, abys mě měl zpátky. A vědět, že můj rám dolů, když chytíte stopu. Takže, mohl bys, prosím, někomu říct, ať chytí hromádku? A slyšela jsem, že ta nová holka, co máš, je pěkně na houby. Byl jsem tam, kde... o čem jsi jim vyprávěl? Mluv o penězích, mlč, zlato, ať ti svítí dolar. Mám, co chceš, vsadím se, že mi nikdy nedojdou. Kontrola, v benzu je místo, vystupuju!. Vyjdu ven, dneska večer mám svý holky. Je čas převzít kontrolu! Zlato, už jdeš! Jdu ven, dneska večer mám svoje holky. Je čas převzít kontrolu! Už jdu! Příliš dlouho jsem snášela tvé lži. A tvoje chabé alibi. Už ne, už ne! Příliš dlouho jsi mě držel v nevědomosti. Nenechám tě zlomit mi srdce. Už ne, už ne! Volám svým kamarádkám. Všechny mi říkají, ať jdu dál, ať jdu dál!. Holka, prostě to nefunguje! Tak se do víkendu vypař. Sbal si všechny své. Jsem pryč, jsem pryč, protože si to prostě nezasloužíš!. Jdu ven, dneska večer mám svoje holky. Je čas převzít kontrolu! Zlato, už jdeš! Jdu ven, dneska večer mám svoje holky. Je čas převzít kontrolu! Už jdu! Mýlil jsem se, když jsem si myslel, že se změním. Už tě nenechám řídit tvou hru, už ne!. Tak moc jsem se mýlila, že jsem dostala druhou šanci. Ale konečně jsem pochopil, ne, ne, ne! Volám svým kamarádkám! Volám svým přítelkyním. Všechny mi říkají, ať jdu dál, ať jdu dál!. Holka, prostě to nefunguje!. Takže o víkendu budeš pryč. Sbal si všechny svoje. Jsem pryč, jsem pryč, protože si to prostě nezasloužíš!. Jdu ven, dneska večer mám svoje holky. Je čas převzít kontrolu! Zlato, už jdeš! Jdu ven, dneska večer mám svoje holky. Je čas převzít kontrolu! Už jdu!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com