TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • H
  • »
  • hanson – get the girl back

Interpret: hanson - Název: get the girl back 

Písňové texty a překlad: hanson - get the girl back Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od hanson! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno h od hanson a podívejte, jaké další písničky od hanson máme v našem archívu, např. get the girl back.

Původní

She's about to walk away. So if you're gonna make her wanna stay. Tell her she's your moon and sun. Tell her that she's always been the one. You've gotta say it from the heart. 'Cause she will know a fake right from the start. A girl like that deserves the best. Oh yeah. So you've got to show her, show her. That you're not like all the rest. It's about time. That you put your cards back on the table. Oh, it's about time. That you show her you're willing and able. Oh, it's about time. That you get the girl back. That you get the girl back on your side, ooh. You've got to get the girl back. Get the girl back. Yeah. You've got to get the girl back. Tell her she was always right. You were in the wrong, you can't deny. Cause once she's caught somebody's eye. It'll be too late to apologise. Before she shuts you out. Oh yeah. You've got to tell her, tell her. Tell her that there is no doubt. It's about time. That you put your cards back on the table. Oh, it's about time. That you show her you're willing and able. Oh, it's about time. That you get the girl back. That you get the girl back on your side, ooh. You've got to get the girl back. Get the girl back. Yeah. You've got to get the. You've got to get the girl back. Get the girl back. You've got to get the girl back. Get the girl back. Back on your side. Get the girl back, get the girl back. Back on your side. Get the girl back, get the girl back. Back on your side. Get the girl back, get the girl back. You've got to, you've got to. Get the girl back, get the girl back. Back on your side. Get the girl back, get the girl back. Cause it's. It's about time. You get the girl, oh. It's about time. Ooh oh no, ooh oh no. You've got to get the girl back. Get the girl back. Back on your side. Get the girl back, get the girl back. Back on your side. Get the girl back, get the girl back. Back on your side. Get the girl back. You've got to get the girl back

překlad

Chystá se odejít. Takže jestli ji chceš přimět, aby zůstala. Řekni jí, že je tvůj měsíc a slunce. Řekni jí, že ona byla vždycky ta pravá. Musíš to říct od srdce. Protože ona hned na začátku pozná faleš. Taková holka si zaslouží to nejlepší. Jo, jasně. Takže jí to musíš ukázat, ukázat jí to. Že nejsi jako všichni ostatní. Už bylo na čase. Že zase vyložíš karty na stůl. Už bylo na čase. Že jí ukážeš, že jsi ochotný a schopný. Už je na čase. Aby ses k té dívce vrátil. Že tu holku získáš zpátky na svou stranu, óóó. Musíš tu holku dostat zpátky. Získat tu holku zpátky. Jo. Musíš ji dostat zpátky. Řekni jí, že měla vždycky pravdu. Byl jsi v neprávu, to nemůžeš popřít. Protože jakmile někomu padne do oka. bude pozdě se omlouvat. Dřív, než se tě zbaví. Aha, jo. Musíš jí to říct, říct jí to. Řekni jí, že není pochyb. Už bylo na čase. Že znovu vyložíš karty na stůl. Už bylo na čase. Že jí ukážeš, že jsi ochotný a schopný. Ach, je nejvyšší čas. Aby ses k té dívce vrátil. Že tu holku získáš zpátky na svou stranu, óóó. Musíš tu holku dostat zpátky. Získat tu holku zpátky. Jo. Musíš ji získat. Musíš tu holku dostat zpátky. Získejte ji zpátky. Musíš ji dostat zpátky. Získejte ji zpátky. Zpátky na svou stranu. Získejte dívku zpět, získejte dívku zpět. Vrať se na svou stranu. Získejte dívku zpět, získejte dívku zpět. Zpátky na tvou stranu. Dostaň tu holku zpátky, dostaň tu holku zpátky. Musíš, musíš. Získejte tu dívku zpět, získejte tu dívku zpět. Zpátky na tvou stranu. Získejte dívku zpět, získejte dívku zpět. Protože je to. Už bylo na čase. Získej tu holku, oh. Už bylo na čase. Ooh oh no, ooh oh no. Musíš tu holku dostat zpátky. Získejte tu holku zpátky. Zpátky na tvou stranu. Získejte tu holku zpátky, získejte tu holku zpátky. Zpátky na tvou stranu. Získejte dívku zpět, získejte dívku zpět. Zpátky na tvou stranu. Dostaň tu holku zpátky. Musíš tu holku dostat zpátky.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com