TEXTPREKLAD.COM

Interpret: guinga - Název: choro pro zé 

Písňové texty a překlad: guinga - choro pro zé Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od guinga! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno g od guinga a podívejte, jaké další písničky od guinga máme v našem archívu, např. choro pro zé.

Původní

Ah porque choras. Sabes tanto assim. Conta pra mim o que te faz sofrer. Sou teu amigo fiz por merecer. Sempre junto a ti. Sou o coração que faz você viver!. Ah porque choras. Sabes tanto assim. Não há motivos pra se arrepender. Confia em mim que minha vida. Alegria e as horas tristes e vazias passo com você. A emoção que seduz. Solando um choro ou uns blues. Me faz lembrar de umas noites muito azuis. Ouvindo um sax murmurar num baile ao luar. Frases pra sofisticadamente. Existe um sax em mim chorando baixinho assim. E é bonito uma lágrima a cantar. Um saxofone num bar me faz respirar. Sempre que o amor provoca em mim falta de ar!

překlad

Proč pláčeš? Víte toho tolik. Řekni mi, co tě trápí. Jsem tvůj přítel, zasloužím si to. Vždy blízko vás. Jsem srdce, díky kterému žiješ. Proč pláčeš? Víte toho tolik. Není důvod toho litovat. Věřte mi, že můj život. Radost a smutné a prázdné hodiny, které s tebou trávím. Emoce, která svádí. Zpěv refrénu nebo blues. Připomíná mi to několik velmi modrých nocí. Poslouchat šumění saxofonu na plese při měsíčku. Sofistikované fráze. Je ve mně saxofon, který takhle tiše pláče. A je to krásné, slza zpívá. Saxofon v baru mě nutí dýchat. Kdykoli se mi z lásky zatají dech!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com