TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • F
  • »
  • foo fighters – stacked actors

Interpret: foo fighters - Název: stacked actors 

Písňové texty a překlad: foo fighters - stacked actors Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od foo fighters! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno f od foo fighters a podívejte, jaké další písničky od foo fighters máme v našem archívu, např. stacked actors.

Původní

Oh mirror mirror, you're coming in clear. I'm finally somewhere in between. I'm impressed, what a beautiful chest. I never meant to make a big scene. Will you resign to the latest design. You look so messy when you dress up in dreams. One more for hire, a wonderful liar. I think it's time we all should come clean. Stack dead actors, stacked to the rafters. Line up the bastards all I want is the truth. Hey, hey now, can you fake it,. Can you make it look like we want. Hey hey now, can you take it. And we cry when they all die blonde. God bless, what a sensitive mess. Yeah, but things aren't always what they seem. Your teary eyes, your famous disguise. Never knowing who to believe. See through, yeah but what do you do. When you're just another aging drag queen. Stack dead actors, stacked to the rafters. Line up the bastards all I want is the truth. Hey, hey now, can you fake it,. Can you make it look like we want. Hey hey now, can you take it. And we cry when they all die blonde. Stack dead actors, stacked to the rafters. Line up the bastards all I want is the truth. Stack dead actors, stacked to the rafters. Line up the bastards where will they all die blonde. Hey, hey now, can you fake it,. Can you make it look like we want. Hey hey now, can you take it. And we cry when they all die blonde. Stack dead actors, stacked to the rafters. Line up the bastards all I want is the truth. Stack dead actors, stacked to the rafters. Line up the bastards where will they all die blonde

překlad

Zrcadlo, zrcadlo, přicházíš jasně. Konečně jsem někde uprostřed. Jsem ohromen, jaká krásná hruď. Nikdy jsem nechtěla dělat velké scény. Rezignuješ na nejnovější design. Když se oblékáš do snů, vypadáš tak chaoticky. Ještě jeden k pronájmu, báječný lhář. Myslím, že je načase, abychom se všichni přiznali. Hromady mrtvých herců, naskládaných až po krovy. Postavte do řady ty parchanty, já chci jen pravdu. Hej, hej teď, můžeš to předstírat,. Můžeš to udělat tak, aby to vypadalo, jak chceme. Hej hej teď, můžeš to vzít. A my brečíme, když všichni umírají blondýny. Bože požehnej, to je ale citlivý bordel. Jo, ale věci nejsou vždycky takové, jaké se zdají být. Tvoje uslzené oči, tvůj slavný převlek. Nikdy nevíš, komu věřit. Prokouknout, jo, ale co naděláš. Když jsi jen další stárnoucí drag queen. Hromada mrtvých herců, naskládaných až po střechu. Seřaď ty bastardy, chci jen pravdu. Hej, hej teď, můžeš to předstírat,. Můžeš to udělat tak, aby to vypadalo, jak chceme. Hej hej teď, můžeš to vzít. A my brečíme, když všichni umírají blondýny. Mrtvé herce naskládat na hromadu, naskládat na hromadu. Seřaďte ty parchanty, já chci jenom pravdu. Mrtvé herce naskládejte na hromadu, naskládejte je až po krovy. Seřaďte ty bastardy, kde všichni umřou jako blondýny. Hej, hej teď, můžeš to předstírat,. Můžeš to udělat tak, aby to vypadalo, jak chceme. Hej hej teď, můžeš to vzít. A my se rozpláčeme, až všichni umřou jako blonďáci. Naskládejte mrtvé herce, naskládejte je na hromadu. Seřaďte ty parchanty, já chci jenom pravdu. Mrtvé herce naskládejte na hromadu, naskládejte je až po krovy. Seřaďte ty bastardy, kde všichni umřou jako blondýny.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com