TEXTPREKLAD.COM

Interpret: fergie - Název: live and let die 

Písňové texty a překlad: fergie - live and let die Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od fergie! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno f od fergie a podívejte, jaké další písničky od fergie máme v našem archívu, např. live and let die.

Původní

When you were young and your heart was an open book. You used to say live and let live. (You know you did, you know you did, you know you did). But if this ever-changing world in which we live in. Makes you give in and cry. Say live and let die. (Live and let die). Live and let die. (Live and let die). What does it matter to you?. When you got a job to do. You got to do it well. You got to give the other fellow hell. You used to say live and let live. (You know you did, you know you did, you know you did). But if this ever-changing world in which we live in. Makes you give in and cry. Say live and let die. (Live and let die). Live and let die. (Live and let die)

překlad

Když jsi byl mladý a tvé srdce bylo otevřenou knihou. Říkal jsi žít a nechat žít. (Víš, že jsi to dělal, víš, že jsi to dělal, víš, že jsi to dělal). Ale pokud tento neustále se měnící svět, ve kterém žijeme. Přiměje tě vzdát se a plakat. Řekni žít a nechat zemřít. (Žij a nech zemřít). Žij a nech zemřít. (Žij a nech zemřít). Na čem ti záleží? Když máš práci, kterou musíš udělat. Musíš ji udělat dobře. Musíš tomu druhému udělat peklo. Dřív se říkalo žít a nechat žít. (Víš, že jsi to dělal, víš, že jsi to dělal, víš, že jsi to dělal). Ale když tenhle neustále se měnící svět, ve kterém žijeme. Přiměje tě vzdát se a plakat. Řekni žít a nechat zemřít. (Žij a nech zemřít). Žij a nech zemřít. (Žij a nech zemřít)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com