TEXTPREKLAD.COM

Interpret: fat joe - Název: respect mine 

Písňové texty a překlad: fat joe - respect mine Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od fat joe! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno f od fat joe a podívejte, jaké další písničky od fat joe máme v našem archívu, např. respect mine.

Původní

[Raekwon]. Yo whassup kid? How you, yeah. Straight up and down. This is the Chef comin out of Wu-Tang Clan. Representin Shaolin, to the fullest son!. I mean I'm here right now with my nigga, Fat Ji-doe. representin the Boogie Down, and the rest of the tri-borough. So what we gonna do right here son. Aiyyo matter fact son, I'm tired of these niggaz man!. Word up!. [Fat Joe]. Hey yo it's total devestation, for any MC that poses. I paint the town red with clips and dum-dums and bloodshed. The Fat MC, from the B-X. Vicious like a T-Rex, who slips into a three-X. Rappers fuck up, and end up, in the obituary. Don't know the meaning of real, check the dictionary. I got no time for conversation. Makin MC's run for the border like the immigration. A Puerto Rican villain who be dealin and illin for nothin. You ain't a playa, you just BLUFFIN. Point blank, we can even do this with gats and shanks. It's your selection. I can become President, without elections. I got mad connections, Fat Joe, the rap wizard. Brainstorms come in swarms, get lost in the blizzard. Word to mother I take your life. Sodomize your daughter, and make a widow out your wife. It's the relentless, nobody can check this. Fat Joe, you know The Yung and Resless respect this. .. to all the fake MC's. [Raekwon the Chef]. Ch-chk-BLAOW! Move from the gate now. Nigga respect mine, or anger the tec-9. Ch-chk-BLAOW! Move from the gate now. Nigga respect mine, or anger the tec-9. Ch-chk-BLAOW! Move from the gate now. Nigga respect mine, or anger the tec-9. Ch-chk-BLAOW! Move from the gate now. Nigga respect mine, or anger the tec-9. Ch-chk-BLAOW! Move from the gate now. [Fat Joe]. Yo who gets wrecked on the spot? You get wrecked on the spot. I got this whole rap shit locked. Many MC's perpetrated, and gladiated. I'm number one so yo they hate it. Listen here suckers, you don't wanna meet the chuckers. It's the same motherfucker who said fuck the ruckus. Back in ninety-three, when everything was fine and dandy. I was the nigga puttin razors in your kids candy. Mad connivin, it don't get any worser. Best reverse them thoughts DISPERSE. Even if you get loud and curse. you don't put any fear in my heart. Don't even start, you get torn apart. Fat Joe, livin the life. Yo I get trife, and do a number on that ass. with the butcher knife - slice after slice, yea. Causin more destructional horror, than the AntiChrist. Niggaz know the motherfuckin time. Joe represents B-Lawn, respect mine. [Raekwon the Chef]. Nigga respect mine, or anger the tec-9. Ch-chk-BLAOW! Move from the gate now. Nigga respect mine, or anger the tec-9. Ch-chk-BLAOW! Move from the gate now. Nigga respect mine, or anger the tec-9. Ch-chk-BLAOW! Move from the gate now. Nigga respect mine, or anger the tec-9.

překlad

[Raekwon]. Yo whassup kid? Jak se máš, jo. Přímo nahoru a dolů. Tohle je šéf Wu-Tang Clanu. Reprezentuje Shaolin, naplno, synu!. Jsem tu teď se svým negrem, Tlustým Ji-doem. reprezentuju Boogie Down a zbytek tri-borough. Takže co budeme dělat tady, synu? Už mám těch negrů dost, kámo. Slovo nahoru! [Fat Joe]. Hej, jo, je to naprostá depka, pro každýho MC, kterej pózuje. I paint the town red with clips and dum-dums and bloodshed. Tlustej MC, z B-X. Zákeřnej jak T-Rex, kterej vklouzne do tří-X. Rappeři to poserou a skončí, v nekrologu. Nevíš, co znamená real, podívej se do slovníku. Nemám čas na konverzaci. Makin MC's běží k hranicím jako imigrace. Portorikánskej darebák, kterej kšeftuje a je nemocnej pro nic za nic. Ty nejsi playa, ty jsi jen BLUFFIN. Na rovinu, můžeme to udělat i s gats a shanks. Je to na tobě. Můžu se stát prezidentem, bez voleb. Mám šílený konexe, Tlustej Joe, rapovej mág. Mozkové bouře přicházejí v rojích, ztratí se ve vánici. Slovo matce, beru si tvůj život. Sodomizuju tvou dceru a z tvé ženy udělám vdovu. Je to neúprosné, nikdo to nemůže zkontrolovat. Tlustý Joe, víš, že The Yung a Resless to respektují. ... všem falešným MC's. [Raekwon the Chef]. Ch-chk-BLAOW! Hned se pohni od brány. Nigga respektuj moje, nebo naštvi tec-9. Ch-chk-BLAOW! Uhni od brány. Negře, respektuj mě, nebo naštveš tec-9. Ch-chk-BLAOW! Uhni od brány. Negře, respektuj mě, nebo naštveš tec-9. Ch-chk-BLAOW! Uhni od brány. Negře, respektuj mě, nebo naštveš tec-9. Ch-chk-BLAOW! Uhni od brány. [Fat Joe]. Yo, kdo se nechá zničit na místě? Ty se necháš zničit na místě. Mám tenhle rap pod kontrolou. Spousta MC's se dopustila a gladiovala. Já jsem číslo jedna, takže to nenávidí. Poslouchejte tady cucáci, nechcete se setkat s chuckers. Je to ten samý zmrd, co říkal, ať jdou do hajzlu s ruckusem. V devadesátým třetím, když bylo všechno v pohodě a švihák. Já byl ten negr, co dával vašim dětem do bonbónů žiletky. Šílený podvod, horší už to nebude. Nejlepší je obrátit myšlenky DISPERSE. I kdybys byl hlasitý a nadával, strach mi do srdce nevložíš. Ani nezačínej, roztrhá tě to na kusy. Tlustý Joe, žijící život. Yo I get trife, and do a number on that ass. with the butcher knife - slice after slice, yea. Způsobí větší zkázu než Antikrist. Niggaz know the motherfuckin time. Joe reprezentuje B-Lawn, respektuj můj. [Raekwon the Chef]. Nigga respektuj moje, nebo naštvi tec-9. Ch-chk-BLAOW! Uhni od brány. Negře, respektuj mě, nebo naštveš tec-9. Ch-chk-BLAOW! Uhni od brány. Negře, respektuj mě, nebo naštveš tec-9. Ch-chk-BLAOW! Uhni od brány. Nigga respect mine, or anger the tec-9.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com