TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • E
  • »
  • elvis costello – my brave face

Interpret: elvis costello - Název: my brave face 

Písňové texty a překlad: elvis costello - my brave face Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od elvis costello! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno e od elvis costello a podívejte, jaké další písničky od elvis costello máme v našem archívu, např. my brave face.

Původní

(McCartney/MacManus). My brave, my brave, my brave face. I've been living in style. Unaccustomed as I am. To the luxury life. I've been hitting the town. And it didn't hit back. I've been doing the rounds. Unaccustomed as I am. To the time on my hands. Now I don't have to tell anybody. When I'm gonna get back. Ever since you went away I've had the sentimental inclination not to change a single thing. As I pull the sheet back on the bed I want to go bury my head in your pillow. Now that I'm alone again. I can't stop breaking down again. The simplest things set me off again. Take me to that place. Where I can find my brave face. Where I can find my brave face. My brave, my brave, my brave face. I've been living a lie. Unaccustomed as I am. To the work of a housewife. I been breaking up dirty dishes. And been throwing them away. Ever since you left I have been trying to compose a "Baby, would you please come home" note meant for you. As I clear away another untouched TV dinner from the table I made for two. Now that I'm alone again. I can't stop breaking down again. The simplest things set me off again. Take me to that place. Where I can find my brave face. Where I can find my brave face. My brave, my brave, my brave face.

překlad

(McCartney/MacManus). Moje statečná, moje statečná, moje statečná tvář. Žil jsem ve velkém stylu. Nezvyklý jako já. Na luxusní život. Vyrazil jsem do města. A ono mi to nevrátilo. Objížděla jsem města. Nezvyklá jako já. Na čas, který jsem měla na dosah ruky. Teď už to nemusím nikomu říkat. Kdy se vrátím. Od té doby, co jsi odešla, mám sentimentální sklon nic neměnit. Když odhrnuji prostěradlo na posteli, mám chuť jít a zabořit hlavu do tvého polštáře. Teď, když jsem zase sama. Nemůžu se přestat znovu hroutit. Znovu mě vyburcují ty nejjednodušší věci. Vezmi mě na to místo. Kde najdu svou statečnou tvář. Kde mohu najít svou statečnou tvář. Moji statečnou, mou statečnou, mou statečnou tvář. Žil jsem ve lži. Nezvyklá, jaká jsem. Na práci ženy v domácnosti. Rozbíjela jsem špinavé nádobí. A vyhazovala je. Od té doby, co jsi odešel, jsem se snažila složit vzkaz "Zlato, mohla by ses prosím vrátit domů" určený tobě. Zatímco uklízím ze stolu další nedotčenou televizní večeři, kterou jsem připravila pro dva. Teď, když jsem zase sama. Nemůžu se přestat znovu hroutit. Znovu mě vyburcují ty nejjednodušší věci. Vezmi mě na to místo. Kde najdu svou statečnou tvář. Kde mohu najít svou statečnou tvář. Moji statečnou, mou statečnou, mou statečnou tvář.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com