TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • E
  • »
  • elizeth cardoso – estrada branca

Interpret: elizeth cardoso - Název: estrada branca 

Písňové texty a překlad: elizeth cardoso - estrada branca Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od elizeth cardoso! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno e od elizeth cardoso a podívejte, jaké další písničky od elizeth cardoso máme v našem archívu, např. estrada branca.

Původní

Estrada branca, lua branca, noite alta, tua falta. Caminhando, caminhando,. Caminhando ao lado meu;. Uma saudade, uma vontade tão doída. De uma vida, vida que morreu!. Estrada, passarada, noite clara.. Meu caminho é tão sozinho,. Tão sozinho a percorrer;. Que mesmo andando para a frente,. Olhando a lua tristemente,. Quanto mais ando mais estou perto de você.. Se em vez de noite fosse dia. E o sol brilhasse, e a poesia. Em vez de triste fosse alegre de partir;. Se em vez de eu ver só a minha sombra. Nessa estrada,. Eu visse ao lango dessa estrada. Uma outra sombra a me seguir.... Mas a verdade é que a cidade ficou longe,. Ficou longe, na cidade se deixou meu bem querer.. E eu vou sozinha, sem carinho,. Vou caminhando meu caminho,. Vou caminhando com vontade de morrer.

překlad

Bílá cesta, bílý měsíc, vysoká noc, chybíš. Chůze, chůze,. Kráčí vedle mě;. Touha, touha tak bolestná. O životě, o životě, který zemřel!. Silnice, pták, jasná noc... Moje cesta je tak osamělá. Tak osaměle chodit;. Že i když jdu dopředu,.. Smutný pohled na měsíc,.. Čím víc chodím, tím víc jsem ti blíž. Kdyby místo noci byl den. A slunce svítilo a poezie. Místo smutku by bylo radostné odejít;. Kdybych místo toho viděl jen svůj stín. Na této cestě. Viděl jsem na té cestě. Další stín, který mě sleduje .... Pravdou však je, že město bylo daleko,. Je to daleko, ve městě, které opustila má láska... A já jsem sám, bez citu. Jdu svou cestou. Chodím s vůlí zemřít.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com