TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • D
  • »
  • david ruffin – walk away from love

Interpret: david ruffin - Název: walk away from love 

Písňové texty a překlad: david ruffin - walk away from love Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od david ruffin! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno d od david ruffin a podívejte, jaké další písničky od david ruffin máme v našem archívu, např. walk away from love.

Původní

It's not that I don't love you,you know how much I do. And it's not that I've found someone to take the place of you.It's just a fear that builds within me everytime you touch my hand.And a dread that shakes my body,that even I don't understand,so I'm leaving.This time I'm playing it smart.I'm gonna walk away from love before love breaks my heart.

Oh you're clenging to me tighter than you ever have before.I don't understand it.But I know it's gonna take everything I've got to keep walking out the door.But those arms you've got around me will let me go someday.And I'd rather leave you holding on,than pushing me away,so I'm leaving yes I am.This time I'm playing it smart.I'm gonna walk away from love before love breaks my heart.

překlad

Ne že bych tě nemiloval, víš, jak moc tě miluju. A není to tím, že bych si našla někoho, kdo by tě nahradil.Je to jen strach, který ve mně narůstá pokaždé, když se dotkneš mé ruky.A strach, který mi otřásá tělem, kterému ani já nerozumím, takže odcházím.Tentokrát to hraju chytře.Odejdu od lásky dřív, než mi láska zlomí srdce.

Oh, držíš se mě pevněji než kdy předtím.Nerozumím tomu.Ale vím, že mě to bude stát všechno, co mám, abych pokračoval ve odchodu.Ale ty ruce, které mě objímáš, mě jednou pustí.A já tě raději nechám držet, než abys mě odstrčil,takže odcházím, ano, odcházím.Tentokrát to hraju chytře.Odejdu od lásky dřív, než mi láska zlomí srdce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com