TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • D
  • »
  • danko jones – rock shit hot

Interpret: danko jones - Název: rock shit hot 

Písňové texty a překlad: danko jones - rock shit hot Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od danko jones! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno d od danko jones a podívejte, jaké další písničky od danko jones máme v našem archívu, např. rock shit hot.

Původní

I'm overdue to due you and its gonna be a good time. I never try to hurry up I take my time. Pretty girls, little girls, sexy girls, girls call me up at home. Like what they see, sex appeal, cop a feel, take me all the way home. My Mama made me for one thing. Get up onstage and sing. I dedicate my throat to rocking the spot. 'cause when you wanna rock you gotta rock shit hot. A beautiful girl? There's a dozen in line. I never try to hurry up I take my time. Pretty please, I'm on my knees, don't be a tease,. you're looking more than sexy. I can tell feelings gel....Oh Yeah!. (Chorus).

překlad

Mám zpoždění a bude to dobrý čas. Nikdy se nesnažím spěchat, dávám si na čas. Hezké holky, malé holky, sexy holky, holky mi volají domů. Líbí se jim, co vidí, sex-appeal, kopírují pocit, berou mě až domů. Máma mě stvořila pro jednu věc. Vyjít na pódium a zpívat. Věnuji své hrdlo tomu, abych to tam roztočil. Protože když to chceš rozjet, musíš to rozjet pořádně. Krásná holka? Je jich tucet ve frontě. Nikdy se nesnažím spěchat, dávám si na čas. Pěkně prosím, klečím na kolenou, nebuď škádlivá,. vypadáš víc než sexy. Poznám pocity gel....Oh Yeah!. (sbor).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com