TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • D
  • »
  • dalva de oliveira – intriga

Interpret: dalva de oliveira - Název: intriga 

Písňové texty a překlad: dalva de oliveira - intriga Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od dalva de oliveira! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno d od dalva de oliveira a podívejte, jaké další písničky od dalva de oliveira máme v našem archívu, např. intriga.

Původní

Volta outra vez. Te peço, volta outra vez. Já se passou mais de um mês. Daquela nossa briga. Volta outra vez. Eu posso agora dizer. Sofri demais esta vez. Já sei quem fez a intriga. Venha alegrar nosso lar. Que é de amor um reinado sempre a te esperar. Vem que afastei a vespa da intriga do nosso lar. Volta meu bem, já não sairás outra vez. Me veio pedir perdão aquela falsa amiga. . (Postado por Cláudio Cleudson)

překlad

Vraťte se znovu. Prosím tě, vrať se. Je to už více než měsíc. Z našeho boje. Vraťte se znovu Nyní mohu říci. Tentokrát jsem příliš trpěl "Vím, kdo tu intriku vytvořil. Přijďte rozzářit náš domov. Která je z lásky, která na vás vždy čeká. Pojď, vyhnal jsem z našeho domova vosu intrik. Vrať se, lásko, už nikdy neodejdeš. Přišel jsem požádat o odpuštění toho falešného přítele. (Založil/a: Cláudio Cleudson)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com