TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • C
  • »
  • cody simpson – good as it gets

Interpret: cody simpson - Název: good as it gets 

Písňové texty a překlad: cody simpson - good as it gets Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od cody simpson! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno c od cody simpson a podívejte, jaké další písničky od cody simpson máme v našem archívu, např. good as it gets.

Původní

Here what is,. As good as it gets.. I know you wont believe this,. Kind of lovin.. You really need this kind of lovin.. Stop making me run around.. Stop making me chase you, girl.. I've been running all over town for ya,. But I'm getting impatient girl.. Baby I keep it real with you,. I'm head over hells for you.. So stop making me run around.. Making me run around.. You always rocking the finest.. Stay looking good girl,. Shine like a diamond.. You know if I could girl,. I'll take you everywhere,. Show you I really care.. Well I'ma give it to you straight.. Away I'ma put it out there.. Here what is,. As good as it gets.. I know you wont believe this,. Kind of lovin.. You really need this kind of lovin.. Here what is,. As good as it gets.. I know you wont believe this,. Kind of lovin.. You really need this kind of lovin.. Stop playing hard to get.. I know I can make you fall,. With time baby, I bet.. I'll be braking down you're wall.. I know that you heard it all,. But what I'm saiyng is more than talk.. So stop making me run around,. Making me run around.. Bet you get hundreads of offers,. About every day girl.. A lot of smooth talkers.. All in you're face girl,. But we make the perfect pair.. Show you I really care.. Well i'm give it to you straight girl,. Gonna put it out there.. Here what is,. As good as it gets.. I know you wont believe this,. Kind of lovin.. You really need this kind of lovin.. Here what is,. As good as it gets.. I know you wont believe this,. Kind of lovin.. You really need this... yeah!. Everytime thing that I promise you girl,. Baby I will deliever that , yeah.. If I put you in my world,. I'll put you rigth in the center, yeah.. I promise,. I'm going to change your life.. You will like it,. If you give me a try. (try). (if you give me a try,try ). The simple things,. We always forget. (we always forget, yeah). We up and see to settle for less; (To settle for less, yeah). My love is king and its a shame.. But if you just try, give it a try,. Give it a try. oh oooh!. Here what is,. As good as it gets.. I know you wont believe this,. Kind of lovin.. You really need this kind of lovin.. Here what is,. As good as it gets.. I know you wont believe this,. Kind of lovin.. You really need this kind of lovin.. Yeah,yeah,yeah.

překlad

Zde je to, co je,. Tak dobré, jak to jen jde. Vím, že tomu nebudete věřit. Miluju to.. Opravdu potřebuješ takovou lásku.. Přestaň mě nutit běhat kolem.. Přestaň mě honit, holka... Běhal jsem kvůli tobě po celém městě... Ale začínám být netrpělivý, holka... Miláčku, já to s tebou beru vážně,. Mám pro tebe hlavu v pejru... Tak mě přestaň nutit běhat.. Nech mě běhat... Vždycky jsi byla nejlepší.. Vypadáš dobře, holka. Záříš jako diamant.. Víš, kdybych mohl, holka. vzal bych tě všude. Ukázal bych ti, že mi na tobě opravdu záleží. Tak já ti to řeknu na rovinu... Away I ma put it out there... Tady je to, co je. Tak dobré, jak to jen jde... Vím, že tomu nebudeš věřit. Tak trochu láska... Opravdu potřebuješ takovou lásku... Tady to je... Tak dobré, jak to jen jde.. Vím, že tomu nebudeš věřit. Taková láska... Opravdu potřebuješ takovou lásku.. Přestaň si hrát na nedostupnou.. Vím, že tě můžu přimět, aby ses zamiloval. Časem, zlato, se vsadím, že.. Budu brzdit tvou zeď... Vím, že jsi to všechno slyšela. Ale to, co říkám, je víc než jen řeči... Tak mě přestaň nutit běhat kolem. Nechte mě běhat... Vsadím se, že dostaneš stovky nabídek... Každý den, děvče. Spousta uhlazených mluvčích... Všichni se ti dívají do tváře, holka. Ale my jsme perfektní pár.. Ukážu ti, že mi na tobě opravdu záleží. No, řeknu ti to na rovinu, holka... ...a řeknu ti to na rovinu... Tady je to, co je... Tak dobré, jak to jen jde... Vím, že tomu nebudeš věřit. Miluju to... Takovou lásku opravdu potřebuješ... Tady to je... Tak dobré, jak to jen jde.. Vím, že tomu nebudeš věřit. Taková láska... Tohle opravdu potřebuješ... jo!. Pokaždé, když ti to slíbím, holka,... Zlato, já to splním, jo... Když tě dám do svého světa,... tak tě postavím do jeho středu, jo... slibuju... že ti změním život... Bude se ti to líbit. Když to zkusíš. (zkusit). (Pokud mi dáte šanci, zkuste to). Jednoduché věci,. Vždycky na ně zapomínáme. (Vždycky zapomínáme, jo). Vstáváme a vidíme se spokojit s méně; (Spokojit se s méně, jo). Moje láska je král a je to škoda. Ale když to prostě zkusíte, zkuste to,. Zkus to. oh oooh!. Tady co je,. Tak dobré, jak to jen jde.. Vím, že tomu nebudeš věřit. Miluju to... Opravdu potřebuješ takovou lásku... Tady to je... Tak dobré, jak to jen jde.. Vím, že tomu nebudeš věřit. Taková láska... Opravdu potřebuješ takovou lásku.. Jo, jo, jo.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com