TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • C
  • »
  • clouseau – kan het niet alleen

Interpret: clouseau - Název: kan het niet alleen 

Písňové texty a překlad: clouseau - kan het niet alleen Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od clouseau! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno c od clouseau a podívejte, jaké další písničky od clouseau máme v našem archívu, např. kan het niet alleen.

Původní

Veel doet me pijn. Veel van dit leven. Ik voel me zo klein. Want het raakt mij steeds meer. Voel me machteloos. Boos van binnen, want ik kan het niet alleen. Ik heb je liefde zo hard nodig. Sla je armen, om me heen. Hou me vast...
Jij stroomt door mij als bloed door mijn leven. Geeft me de kracht. En je trekt mij omhoog. Jij maakt het verschil jij begrijpt me, want ik kan het niet alleen. Ik heb je liefde zo hard nodig. Sla je armen om me heen.
Hou me vast...
Jij maakt het leven lichter. Jij bent de zon in mij. Geeft zonder nemen. geeft om mij, want ik kan het niet alleen. Ik heb je liefde zo hard nodig. Sla je armen ,om me heen.
Hou me vast...
Want ik kan het niet alleen.
Ik heb je liefde zo hard nodig.
Sla je armen, om me heen.
Hou me vast...

překlad

Hodně mě bolí. Hodně z toho života. Cítím se tak malý. Protože se mě to dotýká víc a víc. Cítíte se bezmocní. Naštvaný uvnitř, protože to nezvládnu sám. Potřebuji tvou lásku tak strašně. Objímej mě. Podrž mě...
Protékáš skrz můj život jako krev skrz můj život. Dodává mi sílu. A ty mě vytáhneš nahoru. Děláš rozdíl, že mi rozumíš, protože to sám nezvládnu. Potřebuji tvou lásku tak strašně. Objímej mě.
Podrž mě...
Ulehčíte život. Jsi ve mně slunce. Dává bez braní. stará se o mě, protože to nemůžu udělat sám. Potřebuji tvou lásku tak strašně. Objímej mě.
Podrž mě...
Protože to nemůžu udělat sám.
Potřebuji tvou lásku tak strašně.
Objímej mě.
Podrž mě...

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - Textpreklad.com