TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • C
  • »
  • christian e cristiano – nosso amor pega fogo

Interpret: christian e cristiano - Název: nosso amor pega fogo 

Písňové texty a překlad: christian e cristiano - nosso amor pega fogo Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od christian e cristiano! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno c od christian e cristiano a podívejte, jaké další písničky od christian e cristiano máme v našem archívu, např. nosso amor pega fogo.

Původní

Já vieram me falar, amigo vim pra te dizer. Essa mulher não te merece não é pra você. Sei que não tem nada a ver. Mas ela me fez tanto mal. Ela só quer te usar pra me fazer sofrer.. Se não deu carinho a ela amigo então perdeu. Hoje vive do meu lado seu amor sou eu. Ela é tudo que sonhei. Que um dia eu quis pra mim, Entrei nessa história e vou até o fim.. E a gente deita e rola, e faz um carnaval. A gente se parece não e tem nada igual, Nosso amor pega fogo. E a gente faz loucuras e não tá nem aí (2x).

překlad

Bylo mi řečeno, příteli, že jsem ti to přišel říct. Tato žena si tě nezaslouží, není pro tebe. Vím, že to s tím nemá nic společného. Ale tolik mi ublížila. Chce tě jen využít, abych trpěl. Pokud jsi jí nedal náklonnost, příteli, pak jsi prohrál. Dnes žije po mém boku, její láska jsem já. Je vším, o čem jsem snil. Ten jeden den, který jsem si přála pro sebe, jsem se dostala do tohoto příběhu a chystám se na konec... A my si lehneme, převalíme se a máme karneval. Nejsme si podobní, nic takového neexistuje. Naše láska vzplane. A děláme šílené věci a je nám to jedno (2x).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com