TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • C
  • »
  • casi angeles – vos ya sabés

Interpret: casi angeles - Název: vos ya sabés 

Písňové texty a překlad: casi angeles - vos ya sabés Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od casi angeles! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno c od casi angeles a podívejte, jaké další písničky od casi angeles máme v našem archívu, např. vos ya sabés.

Původní

Vos ya sabés (2x). Si me levanto de mal humor,. Porque mi chico ayer no me llamó. Estoy cansada, deprimida, lastimada,. Y nunca me pide perdón; es un bajón. Vos ya sabés. bien lo sabés. Vos ya sabés que no te escucha. O no le importa y no te da lo que querés,. Vos ya sabés. Vení, buscá, mirá,. No ves que hay tantas cosas para conocer,. Vos ya sabés, vos lo sabés, vos ya sabés,. Sabés, sabés, sabés muy bien. Tu chico te hace mal, perdelo y escapá. Yo te pregunto que sucedió,. Porque mi chica está de mal humor,. y aunque le digo que me de lo que le pido. No me da la solución; es un bajón. Vos ya sabés. Vos ya sabés que no te escucha o no le importa. Y no te da lo que querés, Vos ya sabés. Vení, buscá, mirá,. No ves que hay tantas cosas para conocer,. Vos ya sabés, vos lo sabés,. Vos ya sabés, sabés, sabés, sabés muy bien. Si no da para mas,bucá en otro lugar. Vos lo sabés. Vos lo sabés. Vos lo sabés. Sabés sabés muy bien. Vení, buscá, mirá,. No ves que hay tantas cosas para conocer,. Vos ya sabés, vos lo sabés,. Vos ya sabés, sabés, sabés, sabés muy bien. Si no da para mas,buca en otro lugar. Vos ya sabés!

překlad

Už víte (2x). Když se probudím se špatnou náladou,. Protože mi můj kluk včera nezavolal. Jsem unavená, mám deprese, jsem zraněná. A nikdy se mi neomluví, je to pro něj ponižující. Už to víte. Už to víte dobře. Už víš, že tě neposlouchá. Nebo je mu to jedno a nedá vám to, co chcete. To už víte. No tak, podívejte se, podívejte se, podívejte se. Nevidíte, že je třeba vědět tolik věcí. Už víte, už víte, už víte, už víte, už víte. Víte, víte, víte to velmi dobře. Tvůj chlapec je pro tebe špatný, ztratíš ho a utečeš. Ptám se, co se stalo. Protože moje holka má špatnou náladu, a přestože jí říkám, aby mi dala, co chci. Nechce mi dát řešení; je to sklíčenec. To už víte. Už víte, že vás neposlouchá nebo že je jí to jedno. A nedá ti to, co chceš, to už víš. Pojďte, podívejte se, podívejte se, podívejte se. Nevidíte, že je třeba vědět tolik věcí. Už víte, už víte, už víte. Už víte, víte, víte, víte, víte, víte, víte velmi dobře. Pokud už není, hledejte jinde. Znáte to. Znáte to. Znáte to. Víte, víte, víte to velmi dobře. Pojďte, podívejte se, podívejte se, podívejte se. Nevidíte, že je třeba vědět tolik věcí,... Už víte, už víte, už víte, už víte, už víte. Už víte, víte, víte, víte, víte, víte, víte velmi dobře. Pokud už není, hledejte jinde. Už to víte!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com