TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • C
  • »
  • cartola – tu vais ao samba

Interpret: cartola - Název: tu vais ao samba 

Písňové texty a překlad: cartola - tu vais ao samba Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od cartola! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno c od cartola a podívejte, jaké další písničky od cartola máme v našem archívu, např. tu vais ao samba.

Původní

Pequena tu vais ao samba. Ver as línguas que falam de mim. Sem razão. Tu sabes que o mulato é sincero. E tem critério. E sabes meu leal procedimento. Como é. Podes perguntar e indagar. A quem quiser. Eu sou incapaz. De amar outra mulher. Eu não amo outra mulher. Porque eu não quero. Porque eu tenho amizade. A você. Sabes que o mulato é sincero. E tem critério até morrer.

překlad

Trochu si zajít na sambu. Vidět jazyky, které o mně mluví. Bezdůvodně. Víte, že mulat je upřímný. A je diskrétní. A můj věrný postup znáte. V současné podobě. Můžete se ptát a zajímat. Kohokoli chcete. Nejsem schopen O lásce k jiné ženě. Nemiluji jinou ženu. Protože nechci. Protože mám přátelství. Pro vás. Víte, že mulat je upřímný. A má diskrétnost až do své smrti.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com