TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • C
  • »
  • capital inicial – instinto selvagem

Interpret: capital inicial - Název: instinto selvagem 

Písňové texty a překlad: capital inicial - instinto selvagem Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od capital inicial! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno c od capital inicial a podívejte, jaké další písničky od capital inicial máme v našem archívu, např. instinto selvagem.

Původní

QUANDO OS DIAS SÃO SÓ DATAS NOS JORNAIS. E HORAS E MINUTOS SÃO IGUAIS. SE SEUS AMIGOS NÃO TE DIZEM NADA DEMAIS. QUANDO TUDO VIRA UM ENORME TANTO FAZ. É PRECISO CORAGEM. PRÁ RECUPERAR SEU INSTINTO SELVAGEM. E NÃO IMPORTA QUANTOS VÃO SE MACHUCAR. NÃO IMPORTA QUANTOS VÃO TE ESCUTAR. PODE ESPERAR QUE VAI CHEGAR A SUA VEZ. NADA NO MUNDO VALE O QUE VOCÊ ME FEZ. EU NÃO PRECISO GRITAR SÓ PRÁ VOCÊ ME VER. EU NÃO QUERO MUDAR SÓ PRÁ TE MERECER

překlad

KDY JSOU DNY JEN DATY V NOVINÁCH. A HODINY A MINUTY JSOU STEJNÉ. POKUD VÁM VAŠI PŘÁTELÉ NIC MOC NEŘÍKAJÍ. KDY SE VŠECHNO STÁVÁ VELKOU VĚCÍ. VYŽADUJE TO ODVAHU OBNOVIT SVŮJ DIVOKÝ INSTINKT. A NEZÁLEŽÍ NA TOM, KOLIK JICH BUDE ZRANĚNO. BEZ OHLEDU NA TO, KOLIK LIDÍ VÁS VYSLECHNE. MŮŽETE POČKAT, AŽ NA VÁS PŘIJDE ŘADA. NIC NA SVĚTĚ NESTOJÍ ZA TO, CO JSI MI UDĚLAL. NEMUSÍM KŘIČET JEN PROTO, ABYSTE MĚ VIDĚLI. NECHCI SE ZMĚNIT JEN PROTO, ABYCH SI TĚ ZASLOUŽILA.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com