TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • B
  • »
  • bring me the horizon – mother tongue

Interpret: bring me the horizon - Název: mother tongue 

Písňové texty a překlad: bring me the horizon - mother tongue Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od bring me the horizon! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno b od bring me the horizon a podívejte, jaké další písničky od bring me the horizon máme v našem archívu, např. mother tongue.

Původní

I didn't see it coming (Coming). But I never really had much faith. In the universe's magic (Magic) , oh, no. Till it pulled us to that time and place. And I'll never forget. When the floodgates opened, we, we cried an ocean. It still has me choking; it's hard to explain. I know you know me, you don't have to show me. I, I feel you're lonely, no need to explain. So don't say you love me; fala, "amo". Just let your heart speak up, and I'll know. No amount of words could ever find a way. to make sense of this. So I wanna hear your mother tongue. So don't say you love me; fala, "amo". Just let your heart speak up, and I'll know. No amount of words could ever find a way. to make sense of this. So I wanna hear your mother tongue. And yeah, I could be punching. But I always tend to fluctuate. And I feel sick that I'm buzzing, oh, love, I'm in trouble. I'm sorry, but you got me gushing all over the place. I never wanna get wet. But I think we're chosen like our fates were woven. And all of those bad choices were left turns on the way

překlad

Nečekal jsem, že to přijde (Coming). Ale nikdy jsem tomu moc nevěřil. V magii vesmíru (Magic) , ach, ne. Dokud nás to nevtáhlo do té doby a na to místo. A já na to nikdy nezapomenu. Když se otevřela stavidla, my, my jsme plakali oceán. Ještě teď mě to dusí; těžko se to vysvětluje. Vím, že mě znáš, nemusíš mi to ukazovat. Já, já cítím, že jsi osamělý, není třeba to vysvětlovat. Tak neříkej, že mě miluješ; fala, "amo". Jen nech své srdce promluvit a já to poznám. Žádné množství slov by nikdy nenašlo způsob. jak tomu dát smysl. Tak chci slyšet tvou mateřštinu. Tak neříkej, že mě miluješ; fala, "amo". Jen nech promluvit své srdce a já to poznám. Žádná slova by nikdy nenašla způsob. jak tomu dát smysl. Tak chci slyšet tvou mateřštinu. A ano, mohl bych si dát pěstí. Ale já mám vždycky tendenci kolísat. A je mi blbě, že bzučím, ach, lásko, jsem v průšvihu. Omlouvám se, ale ty jsi mě rozparádila na celé čáře. Nikdy se nechci namočit. Ale myslím, že jsme vyvolení, jako by naše osudy byly propletené. A všechny ty špatné volby byly levotočivé zatáčky na cestě.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com