TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • B
  • »
  • bring me the horizon – go to hell, for heaven’s sake

Interpret: bring me the horizon - Název: go to hell, for heaven's sake 

Písňové texty a překlad: bring me the horizon - go to hell, for heaven's sake Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od bring me the horizon! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno b od bring me the horizon a podívejte, jaké další písničky od bring me the horizon máme v našem archívu, např. go to hell, for heaven's sake.

Původní

For the love of god, will you bite your tongue. Before we make you swallow it. It's moments like this where silence is golden. (And then you speak). No one wants to hear you. No one wants to see you. So desperate and pathetic. I'm begging you to spare me. The pleasure of your company. When did the diamonds leave your bones?. I'm burning down every bridge we make. I'll watch you choke on the hearts you break. I'm leaving out every word you said. Go to hell, for heaven's sake. I'm burning down every bridge we make. I'll watch you choke on the hearts you break. I'm leaving out every word you said. Go to hell, for heaven's sake. Go to hell, for heaven's sake. No one wants to hear you. (Save your breath). No one wants to see you. So desperate and pathetic. You think that no one sees this. I think it's time you knew the truth. I'm burning down every bridge we make. I'll watch you choke on the hearts you break. I'm leaving out every word you said. Go to hell, for heaven's sake. I'm burning down every bridge we make. I'll watch you choke on the hearts you break. I'm leaving out every word you said. Go to hell, for heaven's sake. When did the diamonds leave your bones?. Leave your bones. You're not a shepard, you're just a sheep. I'll cut my depths of everyone you meet. You're all flesh with no bones. Feed them to the sharks. And throw them to the walls. I'm burning down every bridge we make. I'll watch you choke on the hearts you break. I'm leaving out every word you said. Go to hell, for heaven's sake. I'm burning down every bridge we make. I'll watch you choke on the hearts you break. I'm leaving out every word you said. Go to hell, for heaven's sake. Go to to hell, for heaven's sake. Go to to hell, for heaven's sake. Go to to hell, for heaven's sake

překlad

Pro lásku boží, kousni se do jazyka. Než tě donutíme ho spolknout. V takových chvílích je ticho zlaté. (A pak promluvíš). Nikdo tě nechce slyšet. Nikdo tě nechce vidět. Tak zoufalé a ubohé. Prosím tě, abys mě ušetřil. Potěšení z tvé společnosti. Kdy tě opustily diamanty? Spálím každý náš most. Budu se dívat, jak se dusíš srdci, která lámeš. Vynechám každé tvé slovo. Jdi k čertu, proboha. Spálím každý náš most. Budu se dívat, jak se dusíš v srdcích, která lámeš. Vynechám každé slovo, které jsi řekl. Jdi do pekla, proboha. Jdi do pekla, proboha. Nikdo tě nechce slyšet. (Šetři si dech). Nikdo tě nechce vidět. Tak zoufalý a ubohý. Myslíš si, že to nikdo nevidí. Myslím, že je načase, abys poznal pravdu. Spálím každý náš most. Budu se dívat, jak se dusíš v srdcích, která lámeš. Vynechám každé tvé slovo. Jdi k čertu, proboha. Spálím každý náš most. Budu se dívat, jak se dusíš v srdcích, která lámeš. Vynechám každé slovo, které jsi řekl. Jdi do pekla, proboha. Kdy diamanty opustily tvé kosti? Opustí tvé kosti. Nejsi pastýř, jsi jen ovce. Každému, koho potkáš, uříznu hloubku. Jsi jen maso bez kostí. Nakrm jimi žraloky. A házejte je ke stěnám. Spálím každý náš most. Budu se dívat, jak se dusíš v srdcích, která lámeš. Vynechám každé tvé slovo. Jdi k čertu, proboha. Spálím každý náš most. Budu se dívat, jak se dusíš v srdcích, která lámeš. Vynechám každé slovo, které jsi řekl. Jdi do pekla, proboha. Jdi do pekla, proboha. Jdi do pekla, pro dobro nebe. Jdi do pekla, kvůli nebi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com