TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • B
  • »
  • bon jovi – growin’ up the hard way

Interpret: bon jovi - Název: growin' up the hard way 

Písňové texty a překlad: bon jovi - growin' up the hard way Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od bon jovi! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno b od bon jovi a podívejte, jaké další písničky od bon jovi máme v našem archívu, např. growin' up the hard way.

Původní

New Jersey Demo. Growin' up the hard way,. we're growin' up the hard way.. She's got a blue tattoo on the back of her hand,. That says I love you, from the boys in the band.. She's been livin' on the run for almost a year,. Her daddy would abuse her, she's been livin' in fear.. She's got a diamond in her teeth and a leather beret,. She knows every city street from New York to LA.. Shes got little girl eyes. and her heart's made of stone,. I guess you gotta grow up fast. when you're out on your own.. Try, to hold your head up high,. you live and then you die,. Can someone tell me why?. Growin' up the hard way, learnin' how to live with the pain,. The weight of the world on your shoulders,. I guess that's just the price that you pay.. Growin' up the hard way, it's gettin' harder every day,. Lying in a bed made of fire,. Praying to God for some rain.. Growin' up the hard way.. He was the pride and joy of his family,. He always was the good boy they told him he'd be.. But no one knew the anger that was buildin' up inside,. He was drinking from the bottle,. that his old man used to hide.. He stole a rented car off route 35,. And when he gunned it I heard him scream. 'Straight to hell I'm gonna drive'.. Cops came out of nowhere. and that truck got in his way,. I'm sorry Mrs Johnson that it had to end this way.. Try, to hold your head up high,. you live and then you die,. Can someone tell me why?. Growin' up the hard way, learning how to live with the pain,. The weight of the world on your shoulders,. I guess that's just the price that you pay.. Growin' up the hard way, it's gettin' harder every day,. Lying in a bed made of fire,. Praying to God for some rain.. Growin' up the hard way, Growin' up the hard way.. Growin' up the hard way, Growin' up the hard way.. Try, to hold your head up high.. Growin' up the hard way, learning how to live with the pain,. The weight of the world on your shoulders,. I guess that's just the price that you pay.. Growin' up the hard way, it's gettin' harder everyday,. Lying in a bed made of fire,. Praying to God for some rain.. Growin' up the hard way, Growin' up the hard way.. I'm growin' up the hard way,. Growin' up the hard way baby.. Growin' up the hard way.

překlad

Ukázka z New Jersey. Vyrůstáme po zlém, vyrůstáme po zlém. Na hřbetě ruky má modré tetování,. na kterém je napsáno I love you, from the boys in the band.. Už skoro rok žije na útěku. Její táta ji zneužíval, žila ve strachu... Má diamant v zubech a kožený baret,. Zná všechny ulice od New Yorku po LA... Má oči jako malá holka a srdce z kamene. Myslím, že člověk musí rychle dospět, když je sám... Snaž se držet hlavu vztyčenou, žiješ a pak umřeš... Může mi někdo říct proč? Dospívání je těžká cesta, naučit se žít s bolestí... Tíha světa na tvých ramenou,... Myslím, že to je cena, kterou platíš... Dospívání je těžší a těžší, každý den je to těžší a těžší,... Ležíš v posteli z ohně. a modlíš se k Bohu, aby zapršelo. Dospívání je těžké... Byl pýchou a radostí své rodiny. Vždycky byl hodný kluk, jak mu říkali, že bude... Ale nikdo nevěděl, jaký hněv se v něm hromadí... Pil z láhve, kterou jeho otec schovával... Ukradl pronajaté auto na silnici 35. A když ho vystřelil, slyšel jsem ho křičet. "Pojedu rovnou do pekla"... Policisté se objevili odnikud. a ten náklaďák se mu postavil do cesty,. Je mi líto, paní Johnsonová, že to muselo skončit takhle... Snažte se držet hlavu vztyčenou,. žijete a pak zemřete,. Může mi někdo říct proč? Dospívání je těžká cesta, naučit se žít s bolestí... Tíha světa na tvých bedrech,... Myslím, že to je prostě cena, kterou platíš... Dospívání je těžší a těžší, každý den je to těžší a těžší. Ležíš v posteli z ohně. a modlíš se k Bohu, aby zapršelo. Dospívání je těžké, dospívání je těžké... Dospívání je těžké, Dospívání je těžké... Snaž se držet hlavu vzhůru... Dospívat těžce, učit se žít s bolestí,. Tíha světa na tvých ramenou,. Myslím, že to je cena, kterou platíš... Dospívání je těžší a těžší, každý den je to těžší a těžší... Ležíš v posteli z ohně. a modlíš se k Bohu, aby zapršelo. Dospívání je těžká cesta, Dospívání je těžká cesta... I'm growin' up the hard way,. Dospívám po zlém, zlato... Dospívám těžce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com