TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • B
  • »
  • bob dylan – ragged & dirty

Interpret: bob dylan - Název: ragged & dirty 

Písňové texty a překlad: bob dylan - ragged & dirty Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od bob dylan! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno b od bob dylan a podívejte, jaké další písničky od bob dylan máme v našem archívu, např. ragged & dirty.

Původní

1. Lord, I'm broke, I'm hungry, ragged and dirty too,. Broke and hungry, ragged and dirty too.. If I clean up, sweet momma, can I stay all night with you?. 2. Lord, I went to my window, babe, I couldn't see through my blinds,. Went to my window, babe, I couldn't see through my blinds,. Heard my best friend a-comin' and I thought I heard my baby cry.. 3. Lord, if I can't come in here, baby, then just let me sit down in your door,. If I can't come in here, baby, then just let me sit down in your door,. And I would leave so soon that your man won't never know.. 4. How can I live here, baby, Lord, and feel at ease?. How can I live here, baby, Lord, and feel at ease?. Well, that woman I got, man, she does just what she feels.. 5. Lord, you shouldn't mistreat me, baby, because I'm young and wild,. Shouldn't mistreat me, baby, because I'm young and wild.. You must always remember, baby, you was once a child.. 6. 'Cause I'm leaving in the morning, if I have to ride the blinds,. Leaving in the morning, if I have to ride the blinds.. Well, I been mistreated and I swear I don't mind dyin'

překlad

1. Pane, jsem na mizině, mám hlad, jsem otrhaný a špinavý. Jsem na mizině, hladový, otrhaný a špinavý.. Když uklidím, milá maminko, můžu u tebe zůstat celou noc? 2. Pane, šel jsem k oknu, kotě, přes žaluzie jsem neviděl,. Šla jsem k oknu, kotě, neviděla jsem přes žaluzie,. Slyšela jsem, jak přichází můj nejlepší přítel, a myslela jsem, že slyším pláč svého dítěte... 3. Pane, když nemůžu dovnitř, zlato, tak mě nech sednout si do tvých dveří,. Jestli sem nemůžu, zlato, tak mě nech sednout ve tvých dveřích,. A já bych odešla tak brzy, že se to tvůj muž nikdy nedozví.. 4. Jak tu můžu žít, miláčku, Pane, a cítit se v pohodě? Jak tu můžu žít, baby, Pane, a cítit se v pohodě? No, ta ženská, kterou mám, člověče, ta dělá jen to, co cítí... 5. Pane, neměl bys se mnou špatně zacházet, baby, protože jsem mladý a divoký,. Neměl bys se mnou špatně zacházet, zlato, protože jsem mladý a divoký,. Vždycky si musíš pamatovat, baby, že jsi byla kdysi dítě. 6.. Protože ráno odcházím, když musím jet na blind,. Ráno odcházím, když musím jet na žaluzie,. No, byl jsem týrán a přísahám, že mi nevadí umřít.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com