TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • +
  • »
  • blumentopf – rendezvous ich und du

Interpret: blumentopf - Název: rendezvous ich und du 

Písňové texty a překlad: blumentopf - rendezvous ich und du Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od blumentopf! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno od blumentopf a podívejte, jaké další písničky od blumentopf máme v našem archívu, např. rendezvous ich und du.

Původní

Mikrofone, Texte, Beats sind meine Welt, und so lang ich leb' wird meine Produktion von Raps nicht eingestellt. Lebenslänglich ein MC, ich geh nicht in Rente, die Reime und die Beats begleiten mich bis an mein Ende. Denn die Musik bedeutet mir eben viel, sie ist ein Teil von mir und sie bestimmt mein Lebensstil. Ich wache morgens auf und mach 'nen Beat an, kick' n fetten Freestyle, gute Ideen verwende ich in den nächsten Liedern. So geht's tagein und so geht's tagaus, kein Tag in meinem Leben wo ich mal verschnauf', denn das brauch ich nicht, und hörst du aus meinem Haus mal, Beatbox is rockin', dann ist Stromausfall. Eine Überdosis ist bei mir nicht möglich, und Leute sagen wenn's so weiter geht dann verblöd' ich, und werd verrückt, aber das ist auch nicht schlecht weil dann kriege ich auch den entsprechenden Rapstyle.
Ich lade dich ein, zu einem Rendezvous,
mit Mikrofon und Instrumental, nur ich und du.
Wenn du auch Musik zum Leben brauchst, sag' doch einfach zu.
Lass' dich von ihr entführen so wie ich es tu'.
Sie ist immer für mich da wenn ich sie brauch, hab jedesmal kribbeln im Bauch wenn ich mit ihr zusammen bin, mach' meine Augen zu und tauch, lass mich von ihren Wellen treiben; ich befind mich in 'nem Rausch. Mit ihr durchleb' ich Höhen und Tiefen, Mitten und Breaks; kann meine Gefühle zu ihr nicht überspielen wie Tapes. Vierviertel-Takt, mein Lebensrhythmus - gib uns 'nen Beat plus Mikros und ich nutz den Takt, bis er zu Ende ist. Ich sende es an alle die das Rappen brauchen wie der Kettenraucher seine Zigaretten, die den Sound auch hören und spüren, wenn es vollkommen still ist. Wenn man real ist, kann man nicht verlieren, denn man spielt nicht.
- Chorus -
Ich brauch 'nen fetten Track im Kassettendeck wenn ich im Auto sitz' - und einen der es fährt bei dem's genauso ist, wir geben Gas, und haben stundenlang Spaß, denn der traurige Rest von hundert Gramm Gras macht das Auto zum Flugzeug, mich zum Piloten im Cockpit. Unser Treibstoff sind Beats, zu denen mein Kopf wippt, ich schließ die Augen und genieß die Musik, die wie ne Droge für mich ist von der ich nie genug krieg', und drum gibt es für mich keine Alternativen zu Tracks von Spax, FAB und den Massiven, Fettes Brot und Main Concept produzieren meine Hits, und weil nur Musik die von Herzen kommt mich auch dort trifft, kämpfe ich mit Major Deal gegen Captain Jack, und widme diesen und alle nächsten Tracks, jedem echten Freestyle Fanatiker, der schon oft gerappt hat bis er der letzte auf der Party war, jedem der nicht sich selbst sondern Platten verkauft, denn wenn ihr unten mit mir seit, komm wir auch gemeinsam rauf.
- Chorus -
Fünfzehn Uhr - Ich starr' nach vorn und zähl Papierflieger weil die Zeit nicht verstreicht. Und ich kapier' wieder nur Bahnhof, weil hier nicht mein Platz ist, auf dem Klappsitz, auf dem ich meine Vorlesung absitz'. Ich hab jetzt anderes im Kopf als Studium. Ich seh den Prof mit dem Mikro und träum von einem Publikum, und all das, was ich in Mathe nie gerafft hab' ist scheißegal solange meine Batterie noch Saft hat. Ich leg das Tape mit den Hits in den Walkman, wipp' mit dem Kopf zu Beats wie ich sie aus New York kenn'. Denn alle, die statt Klausuren Texte schreiben, bringen mich wieder auf Touren auch in schlechten Zeiten, setzten mir 'nen Flow ins Ohr wie mein DJ Breaks, und wenn es dir genauso geht haben wir heut Abend ein Date.

překlad

Mikrofony, texty, rytmy jsou můj svět a dokud budu žít, moje produkce rapu nebude zastavena. MC na celý život, do důchodu se nechystám, rýmy a rytmy mě doprovázejí až do konce. Protože hudba pro mě hodně znamená, je mojí součástí a určuje můj životní styl. Ráno se probudím a zapnu pauzu, nakopu tlustý volný způsob, v dalších písních používám dobré nápady. Tak to chodí den za dnem, ne den v mém životě, kde se vydechnu, protože to nepotřebuji, a pokud uslyšíte z mého domu, Beatbox houpá, pak dojde k výpadku napájení. Předávkování u mě není možné a lidé říkají, že pokud to takto bude pokračovat, zblázním se a zblázním se, ale to také není špatné, protože pak dostanu vhodný rapový styl.
Zvu vás na setkání
s mikrofonem a instrumentálem, jen já a ty.
Pokud také potřebujete k životu hudbu, řekněte ano.
Nechte ji unést vás jako já.
Vždy je tu pro mě, když ji potřebuji, pokaždé, když mám s ní brnění, když jsem s ní, zavřu oči a potápím se, nechám se unášet vlnami; Jsem v šílenství. S ní zažívám vzestupy i pády, středy a přestávky; nemůžu zakrýt své city k ní jako pásky. Čtvrtletní čas, můj životní rytmus - dej nám rytmus plus mikrofony a ten čas využiji, dokud to neskončí. Posílám to všem, kteří potřebují rapovat, jako když řetěz kouří cigarety, kteří také slyší a cítí zvuk, když je zcela tichý. Když jste skuteční, nemůžete prohrát, protože nehrajete.
- Refrén -
Když jsem v autě, potřebuji na magnetofonu tlustou stopu - a někdo, kdo ji řídí, je stejný, zrychlujeme a bavíme se hodiny, protože smutný zbytek sto gramů trávy promění auto v letadlo, mě do Piloti v kokpitu. Naším palivem jsou beaty, z nichž se mi rozbuší hlava, zavírám oči a užívám si hudbu, která je pro mě jako droga, které se nikdy nemůžu nabažit, a proto pro mě neexistují žádné alternativy ke skladbám od Spax, FAB Die Massiven, Fettes Brot a Main Concept produkují mé hity, a protože mě tam zasáhne pouze hudba, která vychází ze srdce, bojuji s Major Deal proti kapitánovi Jackovi a věnuji tuto a všechny další skladby každému skutečnému freestylovému fanatikovi, který má často rapoval, dokud nebyl poslední na večírku, každý, kdo se neprodává, ale nahrává, protože pokud jsi se mnou, přijdeme spolu.
- Refrén -
Tři hodiny večer - dívám se dopředu a počítám papírová letadla, protože čas neuteče. A znovu se dostanu pouze na vlakové nádraží, protože to není moje místo, na skládacím sedadle, na kterém přednáším. Nyní mám na mysli jiné věci než studium. Vidím profesora s mikrofonem a snem o publiku a všechno, s čím jsem se nikdy matematicky nesetkal, na tom není hovno, pokud má moje baterie stále energii. Vložil jsem kazetu s hity do Walkmana a bouchl jsem hlavou tak, aby bil jako ty, které znám z New Yorku. Protože každý, kdo píše texty namísto zkoušek, mě přiměje jít znovu i ve špatných dobách, vtékejte mi do ucha jako moje DJ Breaks, a pokud se cítíte stejně, máme dnes večer rande.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - Textpreklad.com