TEXTPREKLAD.COM

Interpret: black flag - Název: wasted 

Písňové texty a překlad: black flag - wasted Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od black flag! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno b od black flag a podívejte, jaké další písničky od black flag máme v našem archívu, např. wasted.

Původní

I was so wasted I was a hippie I was a burnout I was a dropout I was out of my head I was a surfer I had a skateboard I was so heavy man, I lived on the strand I was so wasted I was so fucked up I was so messed up I was so screwed up I was out of my head I was so jacked up I was so drunk up I was so knocked out, I was out of my head I was so wasted I was wasted

překlad

Byl jsem tak zfetovanej, byl jsem hipík, byl jsem vyhořelý, byl jsem odpadlík, byl jsem úplně mimo, byl jsem surfař, měl jsem skateboard, byl jsem tak těžkej, žil jsem na strandu, byl jsem tak zfetovanej, byl jsem tak v prdeli, byl jsem tak v prdeli, byl jsem tak v prdeli, byl jsem úplně mimo, byl jsem tak zfetovanej, byl jsem tak opilý, byl jsem tak odrovnaný, byl jsem úplně mimo, byl jsem úplně mimo, byl jsem úplně mimo, byl jsem úplně mimo.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com