TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • B
  • »
  • billy squier – can’t get next to you

Interpret: billy squier - Název: can't get next to you 

Písňové texty a překlad: billy squier - can't get next to you Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od billy squier! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno b od billy squier a podívejte, jaké další písničky od billy squier máme v našem archívu, např. can't get next to you.

Původní

Say I can't get next to you. Doesn't matter what can I do. You charge me up and wring me through. No I can't get next to you. . I feel the heat...you turn it on. I feel the beat poundin'. You make me weak...you trip me up. I feel my heart boundin'. Make it so hard on me. Make me too blind to see. Turn on your light...make it so right. Don't leave me lonely...I get so lonely. . Say I can't get next to you. Doesn't matter --what I do. You won't deliver and I can't get through. No I can't get next to you. . I climb the walls you're buildin' up. I find your halls alarmin'. You know my weakness...you suck it up. Take my heart and chuck it. Gimme one chance to see. Gimme one dance for free. Gimme one night...make it so right. Don't leave me lonely...I get so lonely.

překlad

Řekni, že se k tobě nemůžu dostat. Nezáleží na tom, co můžu udělat. Nabiješ mě a prokličkuješ. Ne, nemůžu se dostat vedle tebe. . Cítím horko... zapneš ho. Cítím, jak ti buší rytmus. Jsem z tebe slabý... podrážíš mi nohy. Cítím, jak se mi svírá srdce. Dělej mi to tak těžké. Děláš mě příliš slepou, abych viděla. Rozsviť své světlo... ať je to tak správné. Nenechávej mě osamělou...jsem tak osamělá. . Řekni, že se nemůžu dostat vedle tebe. Nezáleží na tom - co dělám. Nedoručíš a já se nemůžu dostat dál. Ne, nemůžu se dostat vedle tebe. . Přelezu zdi, které stavíš. Tvé chodby mi připadají znepokojivé. Znáš mou slabost... vysáváš ji. Vezmi si mé srdce a zahoď ho. Dej mi jednu šanci, abych viděl. Dej mi jeden tanec zdarma. Dej mi jednu noc... ať je to tak správně. Nenechávej mě osamělou... jsem tak osamělá.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com