TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • B
  • »
  • billy burnette – always wondering bout you babe

Interpret: billy burnette - Název: always wondering bout you babe 

Písňové texty a překlad: billy burnette - always wondering bout you babe Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od billy burnette! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno b od billy burnette a podívejte, jaké další písničky od billy burnette máme v našem archívu, např. always wondering bout you babe.

Původní

Written by Billy Burnette.. . I'm always wondering about you, babe. Bout all the times you've walked away. And I'll always miss you when you go. Cause the way I feel well you just don't know. Let's head on down the road together. Where the air id clean and there's love and sunny weather. We'll hide away in our fields of green by a winding stream. In our world of make believe. It's just that look that's in your eyes. Something about you I idealize. I feel as though I'm bout to lose my mind. Just trying to catch up but I'm so far behind. Although sometimes it seems so very hard. For someone like you and me. While I'm not knowing which way you are. You're too hung up in society. I'm not the way you want me to be. So I'll leave your way of living quietly. And forget all those things I can't give you-babe. .

překlad

Napsal Billy Burnette.. . Vždycky se o tebe zajímám, zlato. Na všechny ty chvíle, kdy jsi odešla. A vždycky mi budeš chybět, až odejdeš. Protože to, jak se cítím, prostě nevíš. Vydejme se společně na cestu. Kde je čistý vzduch a láska a slunečné počasí. Schováme se v našich zelených polích u klikatého potoka. V našem světě víry. Je to jen ten pohled, který máš v očích. Něco si na tobě idealizuji. Mám pocit, že se zblázním. Snažím se to dohnat, ale jsem tak pozadu. I když se to někdy zdá tak strašně těžké. Pro někoho, jako jsi ty a já. Zatímco já nevím, na které straně jsi ty. Jsi příliš zavěšená do společnosti. Já nejsem taková, jakou mě chceš mít. Takže tvůj způsob života klidně opustím. A zapomeň na všechny ty věci, které ti nemůžu dát - kotě .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com