TEXTPREKLAD.COM

Interpret: b b king - Název: sundown 

Písňové texty a překlad: b b king - sundown Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od b b king! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno b od b b king a podívejte, jaké další písničky od b b king máme v našem archívu, např. sundown.

Původní

Long about sundown, I've gotta be on my way Sad long about sundown, I've gotta be on my way Goin' back to my woman and this time I'm gonna stay Yes, I've been gone for a long time Wonder if I'm welcome home Wonder if I'm welcome home Been gone for a long time So many things can happen When a man leaves his baby all alone Yes, it took a long time, baby When I knock on the door To realise what a fool I've been Well, I said it took a long, long time, baby To realise what a fool I've been I wonder will she let me in

překlad

Dlouho při západu slunce, musím být na cestě Smutně dlouho při západu slunce, musím být na cestě Vracím se ke své ženě a tentokrát zůstanu Ano, byl jsem pryč dlouho Přemýšlím, jestli jsem vítán doma Přemýšlím, jestli jsem vítán doma Byl jsem pryč dlouho Tolik věcí se může stát, když muž nechá své dítě samotné Ano, trvalo to dlouho, zlato Když zaklepu na dveře Uvědomím si, jaký jsem byl blázen No, říkal jsem, že to trvalo dlouho, dlouho, zlato Uvědomím si, jaký jsem byl blázen Zajímalo by mě, jestli mě pustí dovnitř.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com