TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • A
  • »
  • ataulfo alves – calado venci

Interpret: ataulfo alves - Název: calado venci 

Písňové texty a překlad: ataulfo alves - calado venci Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od ataulfo alves! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno a od ataulfo alves a podívejte, jaké další písničky od ataulfo alves máme v našem archívu, např. calado venci.

Původní

Calado,. Sofrimento eu passei. Calado ,. A ninguém reclamei. Silencio. Foi a arma que usei prá vencer. Vencendo. Consegui te esquecer. Em silencio eu chorei. Noite e dia. Minhas lágrimas ninguém via. Rolarem incessantes no meu rosto. Porque foi no coração. Que eu chorei. Só Deus sabe. O sofrimento que passei.

překlad

Sklapni. Utrpení, kterým jsem prošel. Tiše,.. Nikomu jsem si nestěžoval. Ticho. Byla to zbraň, kterou jsem použil k vítězství. Vítězství. Podařilo se mi na tebe zapomenout. Mlčky jsem se rozplakala. Den a noc. Mé slzy nikdo neviděl. Neustále mi stékají po tváři. Protože to bylo v srdci Že jsem brečela. Jen Bůh ví Utrpení, kterým jsem prošel.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com