TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • A
  • »
  • ao cubo – largado no sofá

Interpret: ao cubo - Název: largado no sofá 

Písňové texty a překlad: ao cubo - largado no sofá Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od ao cubo! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno a od ao cubo a podívejte, jaké další písničky od ao cubo máme v našem archívu, např. largado no sofá.

Původní

Que doideira parece delírio. Será que é isso mesmo. Vish, vou por colírio. Conto até dez, tento me recompor. Tamo num banco bom, nosso som aonde chegou. Recompõe, recompõe. Recomponho, canto e agradeço. Apavorado que nem um recém-nascido no berço. Quem quer mesmo faz não arruma desculpa. Pergunta pros primeiro lugar se é bagunça. Vou te contar uma fita johw. A vida não tá fácil pra ninguém se ligou. Então chegue na sintonia, se conecte. Levante-se, movimente-se tipo kinect. Pense, pense, pense se não. Se não o corpo padece junto. A mente é quem manda em todo o conjunto. Cabeça vazia oficina suja. Mente sã, corpo são não enferruja. Pipoca na panela, coberta, guaraná. Largado no sofá, largado no sofá. Bolacha recheada, meia pra esquentar. Largado no sofá, largado no sofá. Controle, vídeo game pronto pra madrugar. Largado no sofá, largado no sofá. Um sujeito tão pra trás difícil de acordar. Achando que tá suave largado no sofá. Atenção (atenção). Pare (pare). Pode seguir (siga). Avante. Mil cairão se vai cair?. Eu não. Como se sabe?. Tenho fé, eu tenho fé. Viver é a coisa mais rara. A maioria só existe, repara. A cara é viver um dia de cada. Um dia de cada, um dia de cada. [?] monstrão, diploma na mão. Uma estrela não pra você constelação. A auto-estima é fraca e a vontade é forte. Vai com Deus no coração. E mostra que não é sorte. Já deu certo acredite, vá na fé faça a sua. Deus é com você já tá perto continua. Se a vida é um jogo siga três casa pra frente. Pra trás não dá né faça diferente. É tipo a fé de jó nunca só Deus tá aqui. O maior pra conduzir fazer você seguir. Às vezes machucado mas nunca vencido. Nada cobrado é favor não merecido. Pipoca na panela, coberta, guaraná. Largado no sofá, largado no sofá. Bolacha recheada, meia pra esquentar. Largado no sofá, largado no sofá. Controle, vídeo game pronto pra madrugar. Largado no sofá, largado no sofá. Um sujeito tão pra trás difícil de acordar. Achando que tá suave largado no sofá. Um sujeito tão pra trás difícil de acordar. Achando que tá suave largado no sofá

překlad

Je to tak šílené, že to zní jako delirium. Zajímalo by mě, jestli je to tak. Jo, dám do toho trochu výplachu očí. Počítám do deseti a snažím se vzpamatovat. Jsme na dobré lavičce, máme dobrý zvuk. Dejte to dohromady, dejte to dohromady. Dám se dohromady, zazpívám a poděkuji. Vyděšený jako novorozeně v kolébce. Pokud to opravdu chcete udělat, nemůžete hledat výmluvy. Zeptejte se na prvním místě, zda je nepořádek. Řeknu ti jednu kazetu. Život není pro nikoho jednoduchý, to víš. Nalaďte se a připojte se. Vstávej, pohybuj se jako Kinect. Přemýšlejte, přemýšlejte, přemýšlejte, pokud ne. Jinak tělo trpí spolu s vámi. Mysl je šéfem celku. Prázdná hlava, špinavá dílna. Zdravá mysl, zdravé tělo nerezaví. Popcorn v hrnci, přikrytý, guarana. Odhozený na gauč, odhozený na gauč. Plněná sušenka, ponožka na zahřátí. Zůstal na gauči, zůstal na gauči. Ovládání, videohra připravena k rozbřesku. Zůstal na gauči, zůstal na gauči Chlap, který je tak pozadu, že je těžké se probudit. Myslí si, že je na gauči měkký. Pozornost (attention). Zastavte. Pokračujte. Pokračujte. Padne jich tisíc. Já ne. Jak to víte? Věřím, věřím. Žít je to nejvzácnější. Většina z nich existuje pouze, jak vidíte. Tváří v tvář je žít jeden den za druhým. Jeden den po druhém, jeden den po druhém. [?] velké monstrum, diplom v ruce. Souhvězdí Hvězda není pro tebe. Sebevědomí je slabé a vůle silná. Jděte s Bohem ve svém srdci. A ukažte, že to není štěstí. Již zpracované věřit, jít ve víře vytvořit svůj vlastní. Bůh je s vámi je již blízko pokračovat. Pokud je život hra, sledujte tři domy vpřed. Nemůžete se vrátit, udělejte to jinak. Je to jako Jobova víra, nikdy tu není jen Bůh. Největší, který vás bude hnát dál. Někdy pohmožděný, ale nikdy poražený. Nic z toho, co se účtuje, není nezasloužená přízeň. Nezklamu tě, nezklamu tě. Odhozený na gauč, odhozený na gauč. Plněná sušenka, ponožka na zahřátí. Zůstal na gauči, zůstal na gauči. Ovládání, videohra připravena k rozbřesku. Zůstal na gauči, zůstal na gauči Chlap, který je tak pozadu, že je těžké se probudit. Myslí si, že je na gauči měkký. Chlap, který je tak pozadu, že je těžké ho probudit. Myslí si, že je měkký a vyhozený na gauč.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com