TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • A
  • »
  • andre e adriano – chacoalha a roseira

Interpret: andre e adriano - Název: chacoalha a roseira 

Písňové texty a překlad: andre e adriano - chacoalha a roseira Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od andre e adriano! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno a od andre e adriano a podívejte, jaké další písničky od andre e adriano máme v našem archívu, např. chacoalha a roseira.

Původní

Chacoalha, hacoalha a roseira. Hoje eu to afim. Dde sacudir a poeira. E dar um jeito em mim. Chacoalha, hacoalha a roseira. É hoje que o côro come. Eu não posso errar a caça. Gavião está com fome. Gaiteiro rasga esse fole. Que o forró pegou na veia. A galera pula dança. Grita canta e sapateia. Coração de rédia solta. Derramado de paixão. No esteio da saudade. Eu amarrei a solidão. O bailão ta animado. E eu só no xeieiem. Coração pegou no tranco. É hoje que eu arranjo. Uma nora pra mamãe. pra ela me chama de bem

překlad

Zatřeste, zatřeste růžovým keřem. Dnes mám náladu. Setřást prach. A vzpamatovat se. Zatřeste, zatřeste růžemi. Dnes je den, kdy sbor jí. Nemohu si nechat ujít lov. Krahujec má hlad. Hráči na harfu, roztrhni měch. To forró je v žíle. Dav skáče a tančí. Křičí, zpívá a stepuje. Rytmické srdce se uvolnilo. Rozlitá s vášní. Ve znamení touhy. Svázal jsem samotu. Bailão ta animovaný. E eu só no xeiem. Coração pegou no tranco. Dnes dostávám za mámu snachu. Snacha pro mámu, aby mi mohla říkat dobře.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com