TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • A
  • »
  • alesana – a gilded masquerade

Interpret: alesana - Název: a gilded masquerade 

Písňové texty a překlad: alesana - a gilded masquerade Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od alesana! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno a od alesana a podívejte, jaké další písničky od alesana máme v našem archívu, např. a gilded masquerade.

Původní

As the water drips from the sky. I start to wonder if I'm still alive. Then I have to find an answer. Could it be that it was a dream. And I'm still beside her?. Right before my eyes. A tragic surprise. The water stops.. Wickedness will rain. And drown us in her sorrow.. (sorrow in her face). If I hope to survive. I must think faster. I'm losing ground. (I'm losing ground). Should I pull back her veil?. You had the best of me.. Now taste the worst!. All that glimmers is not gold. I may be wrong but your brilliance is my darkness.. You had me convinced that together we could fly.. Until I started scratching at the surface.. And I saw beyond your masquerade. Your body is an illness.. Temples crashing down all around me. Panic! (Panic chokes the streets!). The golden city falls,. And with it our lives go up in flames. Should I pull back her veil?. You had the best of me.. Now taste the worst!. All that glimmers is not gold. I may be wrong but your brilliance is my darkness.. You had me convinced that together we could fly.. Until I started scratching at the surface.. And I saw beyond your masquerade. Your body is an illness.. (All shall be made clear). (We've been wacthing you wander). My blood runs cold.. (There's no need to run farther). I fear I know the truth.. (Come into ours arms, brother). I tear back to cowl and stare into my own eyes!. Who are you? Who are you? Who are you?. Yeah!. Hey! x8. Hey! x8. I pulled back her veil. You had the best of me.. Now taste the worst!. All that glimmers is not gold. I may be wrong but your brilliance is my darkness.. You had me convinced that together we could fly.. Until I started scratching at the surface.. And I saw beyond your masquerade. Your body is an illness.. And I'm sickened by the thought of you!. I may never be the same again.. (I may never be the same again.)

překlad

Jak voda kape z oblohy. Začínám přemýšlet, jestli jsem ještě naživu. Pak musím najít odpověď. Je možné, že to byl sen. A já jsem stále vedle ní? Přímo před mýma očima. Tragické překvapení. Voda se zastaví. Zloba bude pršet. A utopí nás ve svém smutku.. (smutek v její tváři). Jestli doufám, že přežiju. Musím myslet rychleji. Ztrácím půdu pod nohama. (Ztrácím půdu pod nohama). Mám jí odhrnout závoj? Měl jsi ze mě to nejlepší.. Teď ochutnej to nejhorší!. Všechno, co se třpytí, není zlato. Možná se mýlím, ale tvůj lesk je pro mě temnotou,. Přesvědčil jsi mě, že spolu můžeme létat... Dokud jsem se nezačal škrábat na povrch... A viděl jsem za tvou maskou. Tvé tělo je nemoc... Chrámy se kolem mě hroutí. Panika! (Panika dusí ulice!). Zlaté město padá,. A s ním naše životy v plamenech. Mám jí odhrnout závoj? Měl jsi ze mě to nejlepší.. Teď ochutnej to nejhorší! Všechno, co se třpytí, není zlato. Možná se mýlím, ale tvůj lesk je moje temnota... Přesvědčil jsi mě, že spolu můžeme létat... Dokud jsem se nezačal škrábat na povrch... A viděl jsem za tvou maskou. Tvé tělo je nemoc... (Vše se vyjasní). (We've been wacthing you wander). Má krev chladne... (Není třeba utíkat dál). Bojím se, že znám pravdu.. (Pojď do naší náruče, bratře). Strhávám si kápi a hledím si do očí. Kdo jsi? Kdo jsi? Kdo jsi? Jo! Hej! x8. Hej! x8. Odhrnul jsem jí závoj. Měl jsi ze mě to nejlepší.. Teď ochutnej to nejhorší! Všechno, co se třpytí, není zlato. Možná se mýlím, ale tvůj lesk je moje temnota.. Přesvědčil jsi mě, že spolu můžeme létat... Dokud jsem se nezačal škrábat na povrch... A viděl jsem za tvou maskou. Tvé tělo je nemoc... A mně se zvedá žaludek při pomyšlení na tebe. Možná už nikdy nebudu jako dřív... (Možná už nikdy nebudu stejný.)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com