TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • A
  • »
  • aerosmith – rock in a hard place (cheshire cat)

Interpret: aerosmith - Název: rock in a hard place (cheshire cat) 

Písňové texty a překlad: aerosmith - rock in a hard place (cheshire cat) Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od aerosmith! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno a od aerosmith a podívejte, jaké další písničky od aerosmith máme v našem archívu, např. rock in a hard place (cheshire cat).

Původní

It was a take it or a leave it. On a Saturday night. I wish I could love you 'til the cats come home. And make it right. If it's a make believe I say. I ain't tell you then. 'Cause if it's a dream my memories wake me up. and start again. Oh, close your eyes and what do you see. Oh, look overhow you could do with your only believes. (Chorus). She was a real top manner. Lots of nothing other. Hard Core biloozy. Late night rubber. A second hand clothes. Smiling like a Cheshire Cat. Well it was either now or walkin down the urchin' moon. Only a certain situation you could see I'm who. Putting the ring around the rose n' pull the daisy chain. Well, we are here, can tell me you ain't with that bachelor thing. Oh, close your eyes and what do you see. Oh, nothing but hammer to you with your only decease in me. (Chorus). If you have wanna won with me. You're not to have be here tonight. Want you to hold it down. And let me lose a rock me right. Want you to get it on I'm your main man. Brother you never learned. Come on and rock again. Oh, close your eyes and what do you see. Rumbelin' happy to do with your only believes in me.

překlad

Bylo to "ber, nebo nech být". V sobotu večer. Kéž bych tě mohl milovat, dokud se kočky nevrátí domů. A napravit to. Když je to jenom výmysl, říkám. Tak ti to neřeknu. Protože jestli je to sen, vzpomínky mě probudí. a začnou znovu. Ach, zavři oči a co vidíš. Oh, podívej se, jak bys to mohl udělat se svými jedinými vírami. (Chorus). Byla to opravdu špičková manýra. Spousta ničeho jiného. Tvrdé jádro bilozy. Late night rubber. A oblečení z druhé ruky. Úsměv jako kočka z Cheshire. No, buď teď, nebo jít dolů po Měsíci. Jen v určité situaci jste mohli vidět, že jsem kdo. Nasadit prsten kolem růže n' natáhnout řetěz z kopretiny. No, jsme tady, můžeš mi říct, že nejsi s tím mládencem. Ach, zavři oči a co vidíš. Oh, nic než kladivo na tebe s tvou jedinou smrtí ve mně. (Chorus). Jestli se mnou chceš vyhrát. Nemáš tu být dnes večer. Chci, abys to vydržel. A nechat mě ztratit rock mě vpravo. Chci, abys to dostal na Jsem tvůj hlavní muž. Bratře, nikdy ses to nenaučil. Pojď a rozjeď to znovu. Oh, zavři oči a co vidíš. Rumbelin' happy to do with your only believes in me.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com