TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • A
  • »
  • ac dc – if you want blood (you’ve got it)

Interpret: ac dc - Název: if you want blood (you've got it) 

Písňové texty a překlad: ac dc - if you want blood (you've got it) Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od ac dc! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno a od ac dc a podívejte, jaké další písničky od ac dc máme v našem archívu, např. if you want blood (you've got it).

Původní

It's criminal. There ought to be a law. Criminal. There ought to be a whole lot more. You get nothing for nothing. Tell me who can you trust. We got what you want. And you got the lust. CHORUS:. If you want blood, you got it. If you want blood, you got it. Blood on the streets. Blood on the rocks. Blood in the gutter. Every last drop. You want blood, you got it. It's animal. Living in a human zoo. Animal. The shit that they toss to you. Feeling like a Christian. Locked in a cage. Thrown to the lions. On a second's rage. CHORUS. Blood on the rocks. Blood on the streets. Blood in the sky. Blood on the sheets. If you want blood - you got it. (I want you to bleed for me). If you want blood, you got it (13 times)

překlad

Je to trestné. Měl by na to být zákon. Trestný čin. Mělo by jich být mnohem víc. Nedostanete nic za nic. Řekněte mi, komu můžete věřit. Máme, co chcete. A vy máte chtíč. CHORUS:. Jestli chceš krev, máš ji mít. Jestli chceš krev, máš ji mít. Krev na ulicích. Krev na skalách. Krev ve škarpě. Do poslední kapky. Jestli chceš krev, máš ji mít. Je to zvíře. Žije v lidské zoo. Zvíře. Sračky, které ti předhazují. Cítit se jako křesťan. Zavřený v kleci. Předhozen lvům. Na vteřinu vzteku. CHORUS. Krev na skalách. Krev na ulicích. Krev na obloze. Krev na prostěradlech. Jestli chceš krev - máš ji mít. (Chci, abys pro mě krvácel). Jestli chceš krev - máš ji mít (13x)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com