TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • A
  • »
  • abba – hasta mañana (versão em espanhol)

Interpret: abba - Název: hasta mañana (versão em espanhol) 

Písňové texty a překlad: abba - hasta mañana (versão em espanhol) Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od abba! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno a od abba a podívejte, jaké další písničky od abba máme v našem archívu, např. hasta mañana (versão em espanhol).

Původní

Donde quedo el verano. aquel que nos unio. donde se fue, yo no lo se. si aun mi amor sigue por ti viviendo. Hasta manana te sabre esperar. dime tu, el lugar. es que la fuerza de un amor asi. sabe triunfar siempre a pesar de todo. Hasta manana te sabre esperar. junto a ti quiero estar. escribeme, y te lo explico. perdoname, te lo suplico. Hasta manana dime. hasta manana mi amor. Donde quedo nuestro sueno. aquel que se escapo. donde se fue, yo no lo se. si aun mi amor sigue por ti vivendo. Hasta manana te sabre esperar. dime tu, el lugar. es que la fuerza de un amor asi. sabe triunfar siempre a pesar de todo. Hasta manana te sabre esperar. junto a ti quiero estar. escribeme, y te lo explico. perdoname, te lo suplico. Hasta manana dime. hasta manana mi amor. Hasta manana te sabre esperar. junto a ti quiero estar. escribeme, y te lo explico. perdoname, te lo suplico. Hasta manana dime. hasta manana mi amor

překlad

Kam se podělo léto. to, které nás svedlo dohromady. kam se podělo, nevím. jestli pro tebe moje láska ještě žije. Budu vědět, jak na tebe počkat do zítřka. řekni mi, to místo. je to síla takové lásky. vždycky umí zvítězit navzdory všemu. Do zítřka budu vědět, jak na tebe čekat. chci být s tebou. napiš mi a já ti to vysvětlím. odpusť mi, prosím tě. Do zítřka mi to řekni. do zítřka, má lásko. Kam se poděl náš sen. ten, který utekl. kam se poděl, nevím. jestli pro tebe moje láska ještě žije. Do zítřka budu vědět, jak na tebe čekat. řekni mi ty, to místo. je to síla lásky, jako je tato. vždycky umí zvítězit navzdory všemu. Do zítřka budu vědět, jak na tebe čekat. chci být s tebou. napiš mi a já ti to vysvětlím. odpusť mi, prosím tě. Do zítřka mi to řekni. Do zítřka, má lásko. Do zítřka budu vědět, jak na tebe čekat. vedle tebe chci být. napiš mi, a já ti to vysvětlím. odpusť mi, prosím tě. Do zítřka mi to řekni. do zítřka, má lásko.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com