TEXTPREKLAD.COM

Interpret: 50 cent - Název: i am what i am 

Písňové texty a překlad: 50 cent - i am what i am Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od 50 cent! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno 5 od 50 cent a podívejte, jaké další písničky od 50 cent máme v našem archívu, např. i am what i am.

Původní

[chorus- 50 Cent]. I-love-you, she loves all this man. This is our G-Unit game, this is something - for a real pimp'. I-love-you, she loves all that cake. I put everything to shake, look at my face - a real pimp'. [verse1- 50 Cent]. Yea, it would be like winning the lottery. It would be like you win mentally. I love you, I'm a little of New York hate. The anger that flows in our face. But today I am here to talk about love. When you're underneath I'll put it above. New 'Curtis' City remains the same. Games and gambling, crimes, G-Unit and fame. Soldiers in the morning doing a love rap. Swinging the arms in a Maybach. We will make every minute claim like that. Night that the stars tipped bright in my ear. Don't be fear, I repeat not be fear. F-50 when with Yay', not on anything. You can scream, oh-hey 50 Cent!. [chorus- 50 Cent]. I-love-you, she loves all this man. This is our G-Unit game, this is something - for a real pimp'. I-love-you, she loves all that cake. I put everything to shake, look at my face - a real pimp'. [verse2- Tony Yayo]. Yea fifty, if it's to talk about love. We can't leave the G-Unit out. Up, down, I speak in distress. This story of crying for you ought to clean dishes. The next acquisition is my wishes. No nigger singing rap. It's not as if there was no star in the sky. Flying in my private jet, knowing the sky. If the ask why, I say when I buy. The things I see in shop windows. In my power, when there is still time. I don't do the blind, my jewelry is the shine. Look, the curves of cars, and the design. I'm the boss of this show stripper. Don't mess with a nigger. You can see who are the bigger. Yea!. [chorus- 50 Cent]. I-love-you, she loves all this man. This is our G-Unit game, this is something - for a real pimp'. I-love-you, she loves all that cake. I put everything to shake, look at my face - a real pimp'. [verse3- 50 Cent]. Yay' I think we realized. It's not easy. Life is not lottery. The life that I did was not by casualties. Faced many wars. But I never knew the failure, I'm just a rap' star. Winning more than a star of the NBA. Winning more than a star in LA. This song will be the top Yay '. Oh-hey, do what has to do. Don't let him call a dumb-hot. You that I can speak beautiful things and hot. I submit that man, I make it 3 holes. I show him my Bentley and my Rolls. Haha. [chorus- 50 Cent]. I-love-you, she loves all this man. This is our G-Unit game, this is something - for a real pimp'. I-love-you, she loves all that cake. I put everything to shake, look at my face - a real pimp'. [talking- 50 Cent & (Tony Yayo)]. I want you to hear a special way today. We all know the party that I do. Go to what the fucker' home nigga. Do not blame anyone when,. When I come back to be number 1. Yea (haha). (Yea 50, not enough to win). (In the studio we have provided them to me that). (Yea!). Yay' & 50 from the hood to your home!

překlad

[refrén - 50 Cent]. I-love-you, ona miluje všechno to muž. Tohle je naše hra G-Unit, tohle je něco - pro opravdovýho pasáka. I-love-you, she loves all that cake. I put everything to shake, look at my face - a real pimp'. [verš1- 50 Cent]. Jo, to by bylo jako vyhrát v loterii. Bylo by to, jako bys vyhrál mentálně. Miluju tě, jsem trochu z New Yorku nenáviděnej. Hněv, který nám proudí do tváře. Ale dnes jsem tu, abych mluvil o lásce. Když jsi pod ní, dám ji nahoru. New 'Curtis' City zůstává stejné. Hry a hazard, zločiny, G-Unit a sláva. Vojáci po ránu dělají milostný rap. Houpání rukama v Maybachu. Každou minutu si takhle budeme nárokovat. Noc, kterou mi hvězdy jasně naklonily do ucha. Nebuď strach, opakuji nebýt strach. F-50 když s Yay', ne na nic. Můžeš křičet, oh-hey 50 Cent!. [refrén- 50 Cent]. I-love-you, miluje všechny tyto muže. To je naše G-Unit hra, to je něco - pro skutečný pasák'. I-love-you, she loves all that cake. I put everything to shake, look at my face - a real pimp'. [verse2- Tony Yayo]. Yea padesát, když je to mluvit o lásce. Nemůžeme vynechat G-Unit. Nahoru, dolů, mluvím v nouzi. Tenhle příběh o pláči pro tebe by měl umýt nádobí. Další akvizice je moje přání. Žádný negr zpívající rap. Není to tak, že by na nebi nebyla žádná hvězda. Létám ve svém soukromém tryskáči, znám oblohu. Když se ptají proč, říkám, že když kupuju. Věci, které vidím ve výlohách. V mé moci, když je ještě čas. Nedělám slepce, můj šperk je lesk. Podívejte se, křivky aut a design. Jsem šéfem tohoto výstavního striptýzu. S negrem si nezahrávej. Je vidět, kdo jsou větší. Jo! [refrén - 50 Cent]. I-love-you, she loves all this man. Tohle je naše G-Unit hra, tohle je něco - pro opravdovýho pasáka'. I-love-you, she loves all that cake. I put everything to shake, look at my face - a real pimp'. [verš3- 50 Cent]. Yay' Myslím, že jsme si to uvědomili. Není to snadný. Život není loterie. Život, kterej jsem udělal, nebyl podle obětí. Čelil jsem mnoha válkám. Ale nikdy jsem nepoznal selhání, jsem jen rapová hvězda. Vyhrávám víc než hvězda NBA. Vyhrávat víc než hvězda v LA. Tato píseň bude top Yay '. Oh-hey, udělej, co musíš udělat. Nenech se nazvat hloupoučkým. Ty, že umím mluvit krásné věci a sexy. Předkládám, že člověk, dělám to 3 díry. Ukážu mu svůj Bentley a svůj Rolls. Haha. [refrén - 50 Cent]. I-love-you, she loves all this man. Tohle je naše hra G-Unit, tohle je něco - pro opravdovýho pasáka'. I-love-you, she loves all that cake. I put everything to shake, look at my face - a real pimp'. [mluví - 50 Cent & (Tony Yayo)]. Chci, abyste dnes slyšeli zvláštní způsob. Všichni víme, jakou párty dělám. Go to what the fucker' home nigga. Neobviňuj nikoho, když,. Když se vrátím být číslo 1. Yea (haha). (Yea 50, nestačí na vítězství). (Ve studiu jsme jim poskytli mi, že). (Jo!). Yay' & 50 z kapuce k vám domů!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com