TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • 5
  • »
  • 50 cent – give it to me (remix)

Interpret: 50 cent - Název: give it to me (remix) 

Písňové texty a překlad: 50 cent - give it to me (remix) Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od 50 cent! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno 5 od 50 cent a podívejte, jaké další písničky od 50 cent máme v našem archívu, např. give it to me (remix).

Původní

50 Cent: GgGgGgGgGgGgGgggggggggggggg------ G-UniT!!. Aww man im feelin myself right now.... Baby if you get on ur knees. put me in ur mouth. and suck me off. you know i got you (3x). [50 cent]. She was hesitant at first, said she never did it before. soon as i got her goin she was goin like a pro. she went up and down like a merry go round. and round and round and SPLASH!. shes freaky freaky when u get her in the bed. you need G like me to get her to give u head. My conversation is stimulatin, she in room 10-19 in the hilton. waitin. She got a thing for ballers, i mean a thing for balls. and i done turned her ass out so im the one she calls. on the cheek she kiss me and she tell me she miss me. Being round me got her used to drinking Don and Cristi. Im a special nigga, look im used to grindin. Keep that Benz-o clean and them spreewells shinin. Baby if you get on ur knees. put me in ur mouth. and suck me off. you know i got you (3x). [Lloyd Bank$]. You cant be serious, its 4 in da mornin. watchu mean a hotel? the fuck you think everybody else at?. Bright in the morning, i roll over guess whats on my shoulder. a pretty brown round round, who-kid stompin is goin downtown. but at night with no lights, ill have you wondering if thas a. lightening bug in your mouth. or a glow in the dark tongue ring. Banks need a ghetto chick, set a nigga up with ass. stick around till he fall asleep, then get in his stash. leave her with everything, rubberband stacks in the grass. ass so fat, she get hand claps when she pass. I aint neva had a girl, but you can be my bottom bitch. i done been around the world, we done hit all kinds of chicks. Range Rover, never sober. Hennessy but never soda. B-A-N-K dolla sign BITCH!. na i aint here to hold ya, let your baby daddy hold his shoulda. Banks dont associate with no TRICKS!. Ima make it a G-Unit party from the hotel lobby. If u aint tryin to freak off then go home BITCH!. Baby if you get on ur knees. put me in ur mouth. and suck me off. you know i got you (3x). HaHa.... [Young Buck]. You know what i came to do, Bet you put ur lips on my dick. but dont tell nobody you my mistress bitch. All your friends keep tellin ya what to do when ya get me. gotta eat the nut first like a hershey kisses. Bitch show me u miss me, like im Pac or Biggie. She could be small like Eve, or even big as Missy. I like it when them whites indulge in group sex. suck off Banks and 50 and be like "you next". Get your ass too flex, tellin me to go down. Im a P.I.M.P, Bitch i bet you know now. Baby girl slow down, you make a nigga cum quick. when you close your eyes and make ur tongue do a twist. You my 3 o'clock lollipop, catch the last drop bitch. walk around naked hoe, i met your ass topless. She finally found out what Young Buck is bout. Now give a nigga from the south some of that mouth. Baby if you get on ur knees. put me in ur mouth. and suck me off. you know i got you (3x). Haha.... c'mon girl. you know i got u

překlad

50 Cent: GgGggggggggggggggggggggggggggggggg------ G-UniT!!! Aww man im feelin myself right now.... Zlato, když si klekneš. dáš si mě do pusy. a vykouříš mě. víš, že tě mám (3x). [50 cent]. Nejdřív váhala, říkala, že to nikdy předtím nedělala. jakmile jsem ji rozjel, jela jako profík. jezdila nahoru a dolů jako na kolotoči. a dokola a dokola a SPLASH!. je šíleně šílená, když ji dostaneš do postele. potřebuješ G jako já, abys ji donutil dát ti hlavu. Moje konverzace je stimulující, je v pokoji 10-19 v Hiltonu. čeká. Má slabost pro koule, myslím slabost pro koule. a já jsem ji vytočil, takže jsem ten, komu volá. na tvář mě políbila a řekla mi, že jí chybím. Díky tomu, že je se mnou, si zvykla pít Dona a Cristiho. Jsem zvláštní negr, podívej, jsem zvyklý na grindin. Udržuj ten Benz čistý a ty blány lesklé. Zlato, když si klekneš, dáš si mě do pusy a vykouříš mě, víš, že tě mám (3x). [Lloyd Bank$]. To nemyslíš vážně, jsou čtyři ráno. myslíš hotel? myslíš si, že tam jsou všichni?. Ráno, když se převalím, hádej, co mám na rameni. pěkně hnědý kulatý, kdo si dupne, jede do centra. ale v noci bez světel, budeš přemýšlet, jestli máš v puse blesk nebo svítící kroužek na jazyku. Banks potřebuje holku z ghetta, nastraží negrovi prdel. zůstane kolem, dokud neusne, a pak se dostane do jeho skrýše. nechá ji se vším, gumové pásky naskládá v trávě. prdel tak tlustá, že jí tlesknou, když projde. Ještě jsem neměl holku, ale ty můžeš být moje spodní děvka. už jsem procestoval celý svět, sbalili jsme všechny druhy holek. Range Rover, nikdy střízlivý. Hennessy, ale nikdy ne limonáda. B-A-N-K dolla sign BITCH!. na I aint here to hold ya, let your baby daddy hold his shoulda. Banks dont associate with no TRICKS!. Udělám z toho G-Unit párty z hotelové haly. Jestli se nesnažíš vyděsit, tak jdi domů, KURVA. Baby if you get on ur knees. put me in ur mouth. and suck me off. you know i got you (3x). HaHa.... [Young Buck]. Víš, co jsem přišel udělat, Vsaď se, že mi dáš rty na péro. ale nikomu neříkej, že jsi moje milenka, děvko. Všichni tví kamarádi ti pořád říkají, co máš dělat, až mě dostaneš. musíš nejdřív sníst oříšek jako hershey kiss. Děvko, ukaž mi, že ti chybím, jako bych byl Pac nebo Biggie. Mohla by být malá jako Eve, nebo dokonce velká jako Missy. Líbí se mi, když se ti běloši oddávají skupinovému sexu. vykouřit Banks a 50 a být jako "ty další". Ať se taky ohneš a řekneš mi, ať jdu dolů. Jsem P.I.M.P., Bitch I bet you know now. Baby girl slow down, you make a nigga cum quickly. when you close your eyes and make ur tongue do a twist. Jsi moje lízátko na tři hodiny, chytni poslední kapku, děvko. chodíš nahá, děvko, potkal jsem tvůj zadek nahoře bez. Konečně zjistila, co je Young Buck zač. Teď dej negrovi z jihu trochu té pusy. Baby if you get on ur knees. put me in ur mouth. and suck me off. you know i got you (3x). Haha.... no tak, holka. víš, že tě mám.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com