TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • +
  • »
  • 10000 maniacs – few and far between

Interpret: 10000 maniacs - Název: few and far between 

Písňové texty a překlad: 10000 maniacs - few and far between Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od 10000 maniacs! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno 1 od 10000 maniacs a podívejte, jaké další písničky od 10000 maniacs máme v našem archívu, např. few and far between.

Původní

Times are far between,. and few I bet,. when we can look upon our lives. without regret.. Of all the things I have done,. you think I'm proud. of everyone. without exception?. 'Till you make your peace with yesterday,. you'll never build a future.. I swear by what I say.. Whatever penance you do,. decide what it's worth to you. and then respect it.. However long it will take. to weather your mistakes,. why not accept it?. My hands, for now, are tied.. I'm a body frozen.. I'm a will that's paralyzed.. When will you ever set aside your pain and misery?. No matter how I beg,. no matter how I wish or plead,. you'll never be more than alive.. You'll never do more than survive. until you expect it.. Do you want to build a. world with our lives?. You better soon decide. or you can forget it.. My hands, for now, are tied.. I'm a body frozen.. I'm a will that's paralyzed.. 'Till you drop that heavy baggage. you're dragging behind,. there won't be room. for us to both go this ride..

překlad

Časy, kdy se můžeme podívat na svůj život bez lítosti, jsou velmi vzdálené a je jich málo. Myslíte si, že jsem hrdý na všechny bez výjimky?. Dokud se nesrovnáš se včerejškem, nikdy si nevybuduješ budoucnost... Přísahám na to, co říkám. Ať už děláš jakékoliv pokání, rozhodni se, jakou má pro tebe cenu, a pak to respektuj... Ať už to bude trvat jakkoli dlouho, než se vyrovnáš se svými chybami, proč to nepřijmout?. Prozatím mám svázané ruce... Jsem zmrzlé tělo... Jsem ochromená vůle... Kdy už konečně odložíš svou bolest a utrpení? Ať prosím, jak chci, ať si přeji nebo prosím, nikdy nebudeš víc než živá... Nikdy neuděláš víc, než že přežiješ, dokud to nebudeš očekávat... Chceš vybudovat svět s našimi životy? Raději se brzy rozhodni, nebo na to můžeš zapomenout... Prozatím mám svázané ruce... Jsem zmrzlé tělo... Jsem ochromená vůle... Dokud neshodíš to těžké zavazadlo, které za sebou táhneš,. nebude pro nás oba místo, abychom tuhle jízdu absolvovali...

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com